Latvijas Jaunatnes čempionātā startē arī U12 hanbolisti un U16 handbolistes

4. un 5.novembrī Salaspils sporta skola uzņēma pie sevis Latvijas Jaunatnes handbola čempionāta 1.posmu U12 zēniem.
Šajās sacensībās startē 2006.g.dz. un jaunāki handbolisti no 6 dažādām pilsētām: Salaspils, Rīgas, Ogres, Ludzas, Olaines un Jūrmalas. Čempionāts norisināsies pēc 3 apļu sistēmas "katrs ar katru".

Pēc nospēlētā pirmā apļa kopvērtējuma tabula augšgalā ierindojušies Jūrmalas handbolisti, tiem seko Ludzas novada sporta skola un Ogres novada sporta centrs. Mājinieki salaspilieši pagaidām atrodas 5.pozīcijā, izcīnot piecās spēlēs vienu uzvaru.

Pirmajā spēlē mūsu zēni tikās ar Ogres SC un labi aizvadīja pirmo puslaiku - 7:8, tomēr pagalam neveiksmīgs otrais puslaiks liedza iespēju cīnīties par uzvaru. Galā 10:17 uz tablo viesiem pa labu. Otrajā spēlē pretī stājās Rīgas kluba "Celtnieks" spēlētāji un tika pieveikti ar 14:7 (5:1). Visās atlikušajās spēlēs piedzīvojām zaudējumus ar 4:14, 6:12 un 10:13 pret Ludzas, Olaines un Jūrmalas komandām attiecīgi.

Rezultatīvākais spēlētājs Salaspils sporta skolas rindās ir Ričards Jānis Liepiņš ar 25 gūtajiem vārtiem piecās spēlēs.

Komandā spēlēja:  Liepiņš Ričards Jānis, Ulmanis Markuss, Čornijs Stepans, Stirāns Emīls, Andrejsons Edvarts Ernests, Galviņš Ričards, Vidzis Justs, Bērziņš-Vasiļjevs Antons, Grēgers Ernests, Meirāns Adrians, Drēviņš Mārcis, Rutkis Adrians (treneris Niks Remess).

LJČ 2.posms U12 zēniem norisināsies 10.-11.02.2018.


Savukārt 12.novemrī vienas dienas ietvaros tika izspēlēts 1.aplis U16 jaunietēm, kuru šoreiz uzņēma Ludzas pilsēta. Meitenes aizvadīja trīs spēles pēc apļa sistēmas "katra ar katru". Latvijas čempionātā šogad startē 5 komandas no Vaiņodes, Dobeles, Jēkabpils, Ludzas un Salaspils. 

Sakarā ar to, ka 1.posmā nebija ieradušās handbolistes no Vaiņodes, visām viņu pretiniecēm tika ieskaitītas tehniskās uzvaras ar 10:0 rezultātu. Tas ļāva salaspilietēm iegūt vērtīgus 2 punktus. Atlikušajās trīs spēlēs mūsu sportistes demonstrēja ļoti nepārliecinošu sniegumu un piedzīvoja 3 zaudējumus: ar 9:24 (6:12) tika atzīts Dobeles pārākums, 8:20 (3:9) piekāpāmies Ludzai un 7:21 (3:11) zaudējām jēkabpilietēm. Šobrīd esam 4.pozīcijā kopvērtējuma tabulā.

Rezultatīvākā spēlētāja Salaspils komandas rindās - Anastasija Blažēviča ar 7 gūtajiem vārtiem trijās spēlēs.

Komandā spēlēja:  Blažēviča Anastasija, Siliņa Sindija, Kostjuka Anna, Razumovska Poļina, Petrova Oļesja, Maksurova Jūlija, Krodziniece Aija, Šarapova Arina, Žagare Viktorija, Makšanova Valērija, Bičeka Margarita (treneri Jūlija Šamricka un Inals Doguzovs).

LJČ 2.posms U16 jaunietēm norisināsies 10.02.2018.

Veiksmi komandām čempionāta turpinājumā!