Latvijas Jaunatnes handbola čempionātu sāk U-12, U-13 zēni un U-18 meitenes

U-12 zēni (2007.g.dz.)

Šī ir visjaunākā vecuma grupa Latvijas Jaunatnes čempionātā un tajā šogad piedalās 7 vienības: Salaspils SS, Ogres SC, Ludzas NSS, Jūrmalas SS, Dobeles SS, Ulbroka SK un Aizkraukles SS (Skrīveri). Visas komandas tiekas savā starpā 2 reizes, aizvadot apļa turnīru katrs ar katru 3 posmu ietvaros.
Pirmais posms norisinājās Ludzā 10. un 11.novembrī, kur devās arī salaspilieši.
Mūsu sporta skolas komanda aizvadīja 4 spēles divās dienās, piekāpjotiez trijās un uzvarot vienā.

Ar Dobeles SS 9:14 (1:6)
Ar Ludzas NSS 7:20 (2:12)
Ar Jūrmalas SS 10:13 (6:5)
Ar Ogres SC  13:12 (7:4)

Pirmajā spēlē pret dobelniekiem ļoti bikls sākums, bet otrajā puslaikā nocīnamies neizšķirti 8:8. Tomēr izsijātas iespējas pirmajā spēles daļā liedz cerēt uz uzvaru. Galā 9:14.
Otrajā spēlē tikāmies ar mājiniekiem, kas aizvada čempionātu arī tā saucamo favorītu lomā. Spēles iznākums 7:20.
Svētdien ļoti saspringta spēle pret jūrmalniekiem. Pirmajā puslaikā esam minimālā vadībā, bet jūrmalnieku nestandarta gājieji un labāka fiziskā forma izšķir spēles likteni. 10:13 ne mūsu labā. Pēdējā spēle izvēršas nervoza. 7:4 esam vadībā pirmajā nogrieznī, tomēr uztaisam intrigu skatītājiem un Ogres faniem. Uzvara tikai ar +1.

Salaspils sporta skolas U-12 komandā 1.posmā spēlēja: Beikmanis Anrijs, Bērziņš Roberts Markuss, Galviņš, Ričards, Brokāns Ralfs Jānis, Stirāns Emīls, Andrejsons Edvarts Ernests, Meirāns Adrians, Vidzis Justs, Plūme Markss, Rutkis Adrians, Fiļimonovs Alekss ( treneris Niks Remess).
Rezultatīvākais mūsu rindās ar 15 gūtajiem vārtiem 4 spēlēs ir Edvarts Ernests Andrejsons! 

Nākamais LJČ 2.posms ir paredzēts 16.-17.martā 2019.

U-13 zēni (2006.g.dz.)

1. un 2.decembrī Salaspils sporta skola savā zālē uzņēma Latvijas Jaunatnes handbola čempionāta 1.posmu. Šogad valsts meistarsacīkstēs šajā vecumā startē 7 zēnu komandas: Salaspils SS, Ogres SC, Ludzas NSS, Tērvete, Olaines SC, Jūrmalas SS un Celtnieks Rīga. Visas komandas aizvada 2 apļu turnīru katrs pret katru 3 posmu ietvaros.

Šoreiz salaspilieši nospēlēja 4 spēles divās dienās:
Ar Tērveti 14:11 (7:6)
Ar Cetnieks Rīga 18:13 (12:7)
Ar Ludzas NSS 9:19 (2:13)
Ar Olaines SC 15:11 (9:3)

Pirmajā spēlē saspringti - punkts punktā viss mačs pret ātrajiem tērvetniekiem. Beigās esam stabilāki galotnē un uzvara ar +3.
Otrajā spēlē lielāko darbu izdarījām jau 1.puslaikā, noslēdzot to ar +5. Otrajā spēles daļā noturām šo pārsvaru.
Nākamajā rītā bezierunu piekāpšanās ludzainiešiem ar -10 vārtiem, savukārt pēdējā spēlē droša uzvara pār kaimiņnovadu Olaini ar +4 vārtiem.

Kopvērtējuma tabulā ar 6 izcīnītiem punktiem esam 2.vietā pēc 1.posma!
Salaspils SS U13 komandā 1.posmā spēlēja: ,Beikmanis Anrijs, Grēgers Ernests, Galviņš Ričards, Čornijs Stepans, Drēviņš Mārcis, Stirāns Emīls, Andrejsons Edvarts Ernests, Meirāns Adrians, Vidzis Justs, Liepnieks-Pavlovs Anvars, Liepiņš Ričards Jānis, Rutkis Adrians, Ulmanis Markuss, Jansons Roberts Jānis (treneri Niks Remess un Marija Zaščerinska).
Rezultatīvāmais salaspiliešu rindās ar 25 gūtajiem vārtiem 4 spēlēs ir Ričards Jānis Liepiņš!

2.posms U13 LJČ paredzēts 2019.gada 9.-10.martā.

U-18 jaunietes (2001.g.dz.)

25.novemrī Salaspils sporta namā tika aizvadīts LJČ 1.posms juniorēm. Šogad šajā vecuma grupā piedalās 4 komandas: Ludzas NSS, Dobeles SS, Salaspils SS un Vaiņodes komanda, kas pārstāvs Liepājas RSS. Komandas aizvada trīs apļu turnīru. Šoreiz katra vienība tikās ar katru vienas dienas ietvaros.
Pirmajā spēlē salaspilietes atzina Dobeles SS pārākumu ar 16:25 (7:9), otrajā spēlē galotnē tika pievarētas vienadzes no Vaiņodes 28:23 (11:11), bet trešajā spēlē ar -2 piekāpāmies valsts čempionāta līderēm Ludzai ar 15:17 (5:12).

Salaspils SS U18 komandā 1.posmā spēlēja: Margarita Bičeka, Olivija Badajeva, Ērika Sirsniņa, Veronika Balbārzda, Jeļizaveta Žigalkina, Darja Šavčenko, Sindija Siliņa, Viktorija Žagare, Arina Šarapova, Valērija Makšnova, Aleksandra Ladnova  un Diāna Kļimočkina (treneri Inals Doguzovs un Jūlija Šamricka).
Rezultatīvākā spēlētāja mūsu komandā ir Sindija Siliņa ar 18/5 gūtajiem vārtiem 3 spēlēs.
Šobrīd kopvērtējuma tabulā esam 3.vietā. Nākamais posms šajā vecuma grupā paredzēts 2019.gada 26.-27.janvārī.

Veiksmi visām komandām!
P.s. visa sīkāka informācija atrodama sadaļā "Rezultāti".