Latvijas vieglatlētikas čempionātā U-16 vecumā - ZELTS!

Pirmajā čempionāta dienā, 21.jūnijā uz startu izgāja četri Salaspils sporta skolas audzēkņi: augstlēcēji un lodes grūdēji.

16.vietā no pieteiktajām dalībniecēm augstlēkšanā palika Zane Freimane, kas sasniedza 1,40m (treneri: A.Feteris un A.Trumpe). Tādu pašu pozīciju ausgtlēkšanā - 16.vietu - izcīnīja Vladislavs Magdisjuks, kas pārvarēja 1,50m (trenere - I.Znūtiņa).

Lodes grūšanā šoreiz pieticīgi rezultāti: Līva Apse priekšpēdējā 18.vietā ar 8,30m rezultātu, savukārt Maksimam Skidanovam sasniegti 9,53m un izcīnīta 16.vieta 19 dalībnieku konkurencē (trenere I.Znūtiņa).

Otrajā dienā salaspiliešiem Saldū veicās daudz labāk un tika sasniegti vairāki labi rezultāti skriešanas disciplīnās, tāllēkšanā un vesera mešanā pat izcīnīta medaļa.

300m barjerskrējienā 20.vietu 32 dalībnieču vidū izcīnīja Līva Apse, kas uzrādīja rezultātu 55,45s (treneri A.Feteris un A.Trumpe), bet 13.vietā 23 dalībnieku konkurencē šajā pašā distancē ierindojās Endijs Lagzdiņš ar rezultātu 45,94s (trenere I.Znūtiņa).

Vidējā 800m distancē startēja divi salaspilieši: Markuss Ozols un Ernests Vīlips. 24 skrējēju vidū Markusam augstā 9.vieta ar rezultātu 2:20,32s (treneri A.Feteris un A.Trumpe), bet Ernestam 2:25,18 un finišā 18.vieta (trenere I.Znūtiņa).

Tāllēkšanā startēja tikai Zane Freimane, kas trīs mēģinājumos aizleca līdz 4,71m atzīmei un ierindojās 18.vietā 30 dalībnieču starpā.

Un, pašā rīta agrumā U-16 Latvijas čempiona titulu un Salaspils sporta skolai zelta medaļu izcīnīja trenera I.Sokolova audzēknis - Makars Korotkovs, kas savā vienīgajā mēģinājumā veseri raidīja 59,44m tālumā un apsteidza trīs savus konkurentus. Viens no tiem bija vēl viens salaspilietis Ramils Gasanovs, kas šoreiz palika 4.vietā ar pieticīgo 35,01m rezultātu.

Apsveicam Makaru Korotkovu ar Latvijas čempiona titulu U-16 vecuma kategorijā!