Lepojamies- mūsu handbolisti U18 un handbolistes U16 jauniešu izlasēs

 Salaspils sporta skolas U18 handbolisti un U16 handbolistes no 3.-5.janvārim Elektrum Olimpiskajā centrā piedalījās Latvijas handbola federācija organizētajā “Rīgas Domes kausa izcīņā”, kas šogad bija jaunatnes izlasēm paredzēts starptautisks turnīrs ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas izlašu dalību. Sportacentrs.com TV tiešraidē bija vērojamas gan U16 meiteņu, gan U18 zēnu izlašu spēles pret Lietuvas valstvienības komandām.
U-18 zēnu izlases spēlētāji - Edijs Putniņš unArtūrs Ozerskis (trenere Linda Brikmane un Niks Remess).


meiteņu izlases spēlētājas- Katrīna Strogova un Sindija Siliņa (treneris Inals Doguzovs), Vita Binduka, Frīda Binduka un Paula Alksne (trenere Marija Zaščerinska).

Jaunatnes izlasēm tuvākais mērķis bija tieši spēles janvārī, savukārt pēc tam Lieldienu laikā plānā ir brauciens uz Prāgu, kur notiks spēcīgs turnīrs, kurā iespēja gūt noderīgu pieredzi.