Mācību gada noslēgumā apbalvoti labākie sporta skolas audzēkņi

3.jūnijā k/n „Rīgava” tika aizvadīts sporta skolas 2013./ 2014.mācību gada noslēguma pasākums, kurā tika izsniegti apliecinājumi interešu izglītības programmu „Vieglatlētika”, „Basketbols” un „Roku cīņa” absolventiem.

 Tika izvērtēti gan interešu izglītības, gan profesionālās ievirzes izglītības programmu („Vieglatlētika” un „Handbols”) mācību gadā uzrādītie rezultāti Latvijas čempionātā un Latvijas kausa izcīņā, reģionālajās sacensībās, starpnovadu sacensībās, kā arī audzēkņu starti Latvijas jaunatnes un pieaugušo izlases sastāvā. 

Pie vērtīgām un praktiskām balvām tika tie audzēkņi, kuri mācību gada laikā spēja izcīnīt godalgotās vietas iepriekš minētajās sacensībās, kā arī iekļūt Latvijas izlases sastāvā.

Nozīmīgākie sasniegumi 2013./2014.mācību gadā

·        Astoņi vieglatlēti: trenera Igora Sokolova atlēti - Eļčins Vorobjovs (vesera mešana) un Deniss Ivanovs (vesera mešana), treneres Ināras Znūtiņas atlēti - Emīls Elksnītis (60m), Nauris Bondars (pusmaratons), Māris Birziņš (tāllēkšana), Daņila Goļcovs (60m un tāllēkšanā), treneres Gunitas Šales atlēti- Zane Freimane (bumbiņas mešanā), Aksels Blanks (1000m) un 2000.-2002.g.dz., kā arī meiteņu handbola komanda (Amanda Andrejeva, Olivija Badajeva, Adriana Beatriče Balašova, Veronika Balbārzda, Darja Gorovaja, Kristīne Išķerjakova, Anna Kostjuka, Darja Podkoritova, Irina Prokuņina, Sindija Siliņa, Ērika Sirsniņa, Diāna Šulmane, Nikola Žilde, Jeļizaveta Žigalkina) trenera Inala Doguzova vadībā uzrādīja augstvērtīgus rezultātus Latvijas jaunatnes čempionātos un Latvijas kausa izcīņās.

·        Piecas sporta skolas handbolistes tika iekļautas Latvijas izlases sastāvā- Dace Potapova, Renāte Salmane, Linda Borisanova un Laura Daugaviete iekļautas Latvijas sieviešu izlases sastāvā, bet Inese Umjarova- Latvijas U-17 (1998.g.dz.) handbola izlasē.

·        Latvijas vieglatlētikas U-20 izlases sastāvā tika iekļauti Deniss Ivanovs, Artjoms Ahundovs, savukārt Eļčins Vorobjovs kļuva par U-20 un U-18 izlases dalībnieku un 1.jūnijā pārstāvēja valsti Baku (Azerbaidžānā), kur notika Eiropas Jaunatnes Triāls sacensības, izcīnot 13.vietu.

Noslēgumā visiem sporta skolas audzēkņiem bija iespēja noskatīties Ghetto games sporta filmu „Tas ir tikai sākums”. Filmu, kuras galvenā atziņa skan šādi: „Mums katram no rīta ir divas izvēles: celties, doties pēc sasniegumiem un padarīt pasauli labāku vai noslinkot un gulēt tālāk.” Filmas atziņas novēlam saviem audzēkņiem, lai tās iedvesmo un motivē celties, motivē augt un cīnīties un kļūt par cilvēkiem, kuri dod priekšroku sportiskam dzīves stilam un sevis pilnveidošanai.