Makars Korotkovs Lāčplēša dienā uzstāda Latvijas rekordu! Sestdien, 11.novembrī, Salaspilī notika tradicionālās vesera metēju sacensības „Rudens 2017”. pasākumā startēja 28 sportisti no Salaspils, Rīgas, Ķekavas, Aizkraukles, Saldus un Jelgavas. Sacentās vesera metēji un metējas sākot no U8 vecuma grupas līdz pat U18 kategorijai.

Salaspilieši izcīnīja 6 medaļas: vienu zeltu, četrus sudrabus un vienu bronzu.

Bronzas godalgu U14 meiteņu vecuma grupā ieguva Veronika Fiļipeņa, kas aizmeta veseri 23,85m tālumā.
Sudrabas godalgas: U18 jaunietēm Kristiāna Poļakova uzrādīja rezultātu 43,15m, U12 meitenēm mūsu Anastasijai Janušauckai tika sasniegti 31,51m (atpalika no sacensību uzvarētājas tikai pa 12cm) un brāļiem Bessarabiem. Ričards Bessarabs jaunākajā U8 vecuma grupā aizmeta rīku uz 15,02m, bet vecākais brālis Roberts Bessarabs U14 jauniešiem uzrādīja 38,15m.

Un visbeidzot, augstākā kaluma medaļu - zeltu, sacensību uzvarētāja godu un arī Latvijas rekordista titulu izcīnīja mūsu "Lāčplēsis" - Makars KorotkovsSavā trešajā mēģinājumā U16 vecuma grupas zēniem Igora Sokolova audzēknis sasniedza jaunu Latvijas zēnu rekordu (U16 grupā ar 4 kg smagu veseri) – 68,60m. Jau nākamsezon Makars startēs nākamajā - U18 vecuma grupā un metīs 5 kg veseri. Makars par 38 cm laboja cita salaspilieša, arī Igora Sokolova audzēkņa –Elčina Vorobjova (tagad Gasanova) 2012.g. sasniegto rekordu. Šis sasniegums ļauj Makaram nākamvasar jūlijā doties uz Eiropas čempionātu U18 vecumā, kas norisināsies Ģērā, Ungārijā.

Apsveicam Makaru un viņa treneri ar lielisku sasniegumu!