Markusam ozolam 5.vieta Baltijas jūras spēlēs!

Baltkrievijā, Brestas pilsētā divas dienas risinājās Baltijas valstu jauniešu spēles vieglatlētikā. Sacensībās startēja 2002. un 2003.g. dzimušie jaunie vieglatlēti no Baltkrievijas, Vācijas (Brandenburgas un Meklenburgas), Lietuvas, Polijas, Zviedrijas, Krievijas (Leņingradas apg.) un Latvijas. Latviju Brestā pārstāvēja sešpadsmit U16 vecuma grupas zēni un meitenes (visi dzimuši 2003.g.). Sacensības notika 28 disciplīnās. Komandu cīņā ar 765 p.uzvarēja Baltkrievijas jaunieši. Sekoja divas Vācijas komandas: Brandenburgas jauniešiem – 318 p., bet Meklenburgas – 280 p. Ceturtie – Latvijas zēni un meitenes – 231 p. Tika izcīnīta viena otrā vieta, trīs trešās, divas ceturtās, trīs piektās un divas sestās vietas.

Salaspilietiem Markusam Ozolam 5.vieta 800 metru distancē ar rezultātu 2:23,17.
Apsveicam ar labu sasniegumu!