Markuss Ozols - Latvijas U-14 čempions vieglatlētikā!

5.jūnijā uz Latvijas čempionātu vieglatlētikā U-14 vecuma grupā devās Salaspils sporta skolas audzēknis Markuss Ozols savas treneres Gunitas Šales pavadībā. 
Markuss tika pieteikts uz savu mīļāko disciplīnu - 1000 metru skrējienu, kurā pavisam nesen triumfēja Latvijas U-14 Ziemas čempionātā vieglatlētikā.

Gatavošanās startam norisinājās vasaras sporta nometnē Neretā laika posmā no 30.maija līdz 4.jūnijam, bet 5.jūnijā Markuss bija izgājis uz starta plecu pie pleca ar vēl 18 skrējējiem no visas Latvijas. Uztraukums bija liels, it īpaši Markusa trenerei Gunitai Šalei, jo uzdevums priekšā - ne no vieglākajiem, aizstāvēt savu Ziemas čempiona titulu. Un, par prieku visiem salaspiliešiem, Markuss tika galā ar distanci - lieliski! 
Atstājot visus konkurentus aiz muguras, finišs līnija tika šķērsota ar rezultātu 3:06.72, kas bija labākais sasniegums zēnu konkurencē.

Latvijas Vieglatlētikas Savienības prezidenta G.Zālīša apbalvots, Salaspils sporta skolas sportists kāpa uz augstākā pjedestāla pakāpiena un saņēma Latvijas čempiona zelta medaļu un piemiņas diplomu.


Markuss Ozols un viņa trenere Gunita Šale pēc apbalvošanas ceremonijas 1000m skrējējiem.

Salaspils sporta skola sirsnīgi sveic Markusu un Gunitu ar izcilu sasniegumu un novēl panākumus un izaugsmi arī turpmāk!
Jūs esat mūsu gods un lepnums!