Markuss Ozols izcīna zelta kausu Sportland kausa izcīņas sacensībās Kuldīgā

Sestdien, 13.janvārī, ar vairāk nekā 700 jauno vieglatlētu līdzdalību Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā notika šīs ziemas sezonas pirmās lielākās sacensības pašu mājās – „Sportland” kausa pirmā kārta.

Sacensības notika divās vecuma grupās (junioriem U20 un jauniešiem U16) 32 disciplīnās. Tā kā šīs ir vienas no pirmajām jaunās 2018.gada sezonas sacensībām, tad vairums uzvarētāju arī sasniedza sezonā labākos rezultātus (SB) savās vecuma grupās. No Salaspils sporta skolas uz šīm sacensībām devās 19 sportisti savu treneru - Aigara Fetera un Ināras Znūtiņas pavadībā.

Ēriks Solovjovs spēja sasniegt II sporta klasi un izcīnīt 7.vietu 600m skrējienā ar rezultātu 1:29,65!
Akselam Blankam tajā pašā disciplīnā - 600m - I sporta klase, 5.vieta un rezultāts 1:25,86!
Anastasijai Anaņjevai personiskie rekordi 300m un 60m skrējienos - 46,63s un 8,62s attiecīgi.
Rinaldam Valtam Zariņam debijas sacensības un uzreiz I jaunatnes sporta klase 600m distancē, uzrādot 1:38,47.
Matīsam Čudaram personiskais sasniegums tāllēkšanā - 5,64m, kas ir rezultāts III sporta klases līmenī.
Annai Kovaļonokai nepatīkams atgadījums pirms skrējiena.. mūsu sportiste čakli gatavoja starta blokus, bet pēdējā mirklī pirms starta organizatori negaidīti palūdza samainīt skrējceliņu, kas liedza Annai normāli sagatavoties skrējienam. Rezultātā 300m veikti 47,16s, kas šoreiz neļāva pretendēt uz augsto vietu.Savukārt Markusam Ozolam (kurš šobrīd mācības un treniņus aizvada Murjāņu sporta ģimnāzijā) 1000m izturības skrējienā izdevās uzrādīt ne tikai savu sezonas labāko (SB) rezultātu, bet labot savu personīgo rezultātu (PB) šajā disciplīnā. Ar rezultātu 2:55,01 Markuss Ozols 24 skrējēju konkurencē izcīnīja godpilno 1.vietu un Sportland zelta kausu.

Apsveicam Markusu un viņa trenerus Aigaru Feteri (Salaspilī) un Gintu Bitīti (Murjāņos) ar uzrādīto "zvaigžņoto" sasniegumu sezonas pirmajās sacensībās!!!