Markuss Ozols izcīna zelta medaļu un ceļazīmi uz starptautiskajām sacensībām Polijā

26.maijā Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā, notika Starptautiskās vieglatlētikas sacensības zēniem un meitenēm „Valmiera spēles 2015”. Sacensībās piedalīties bija ieradušies 2002. – 2004.g.dz. dalībnieki no visas Latvijas t.sk. arī salaspils labākie atlēti.

2003.g.dz. zēnu konkurencē 1km distancē dalību pieteica Rīgas, Tukuma, Jēkabpils, Valmieras, Madlienas, Rūjienas, Kuldīgas, Liepājas, Balvu, Ventspils, Ludzas, Mārupes pārstāvji kā arī salaspilietis Markuss Ozols. Markusa trenere Gunita Šale skaidro, ka sacensību dienā bija ļoti slikti laika apstākļi, taču tas netraucēja Markusam skrējiena sākumā izvirzīties vadībā. Distances vidū tukumnieks Madars Čuhnovs izmanījās Markusu apsteigt. Jaunais skrējiena līderis turēja labu tempu, bet Markus nekur tālu no Madara neatpalika. Pēdējos skrējiena 200m norisinājās ļoti sīva cīņa par uzvaru, jo uzvara šajā skrējienā nodrošināja ne tikai zelta medaļu, bet arī kvalifikāciju starptautiskām bērnu vieglatlētikas sacensībām Varšavā, Polijā septembra mēneša sākumā. Finiša spurtā izturīgāks un ātrāks ar jaunu personīgo rekordu bija mūsu Markuss - rezultāts 3:12,10.

Ar lepnumu apsveicam Markusu Ozolu un viņa treneri Gunitu Šali ar izcīnīto zelta medaļu un ceļazīmi septembrī uz starptautiskām sacensībām Polijā.