Mazie handbolisti gūst pieredzi turnīrā Lietuvā


 Novembra pēdējās dienās no 29.-30.novembrim, Lietuvas pilsētā Utenā norisinājās starptautiskais handbola turnīrs “Utena cup 2019”, kurā dalību ņēma arī mūsu sporta skolas mazie handbolisti 2009.gadā dzimušie un jaunāki: Ralfs Jānis Brokāns, Rinalds Markuss Cagulis, Ralfs Grīnmanis, Miks Jurovs, Kristaps Kazerovskis, Eduards Kristiāns Kozlovs, Oskars Līcītis, Kārlis Sjomkāns, Ņikita Zaicevs, Alekss Fiļimonovs un Roberts Šikors- Podkalns.


 Trenere Marija Zaščerinska atklāj, ka turnīrā tika uzaicinātas komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas, kopskaitā 10. Tika aizvadītas spēles pret nezināmiem pretiniekiem, gūstot ļoti labu spēļu pieredzi. Vēl jāatzīmē, ka iepriekš spēlētāji aizvadīja spēles mini handbolā un šis bija pirmais starts handbolā uz lielā laukuma.

Par turnīra labāko spēlētāju Salaspils komandā tika atzīts Ralfs Jānis Brokāns (attēlā Nr.2) un katrs komandas dalībnieks tika apbalvots ar piemiņas medaļām.