MĒNEŠA LABĀKAIS VIEGLATLĒTS 2016


  Salaspils sporta skolas administrācija ar šo gadu ievieš jaunu tradīciju - labāko vieglatlētikas nodaļas sportista un sportistes apbalvošanu ik mēnesi. Pretendēt uz šo nomināciju var ikviens Salaspils sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēknis, kurš:
  • pārstāvējis Latvijas izlases komandu nozīmīgajās starptautiskajās sacensībās;
  • izcīnījis 1.-6.vietu Latvijas Olimpiādē, aizstāvot Salaspils novada godu;
  • izcīnījis Latvijas čempionātā vai Rīgas jaunatnes meistarsacīkstēs 1.-6.vietu, pārstāvot Salaspils sporta skolas komandu;
  • izcīnījis godalgotās vietas LVS juridisko biedru organizētajās sacensībās;
  • regulāri apmeklē Salaspils sporta skolas nodarbības bez kavējumiem;
  • demonstrē pozitīvo attieksmi un sadarbību ar citiem audzēkņiem un treneriem
  •  u.c.
   Nominantus apbalvojumam drīkst izvirzīt jebkurš Salaspils sporta skolas vieglatlētikas treneris, kas līdz katra mēneša 5.datumam iesniedz komisijai pieteikumu ar savu pretendentu. Konkursa rezultātu noteikšana notiek komisijas atklātā balsojumā. Komisiju vada Salaspils sporta skolas direktore - nopelniem bagāta vieglatlēte un Sidnejas 2000 olimpiete - Anita Trumpe. 

  Pirmais konkursa balsojums norisinājās pedagoģiskās padomes sēdes laikā 2016.gada 1.martā.
  Pamatojoties uz vieglatlētikas sacensību rezultātiem, komisija 6 cilvēku sastāvā (A.Trumpe, J.Šamricka, G.Šale, A.Feteris, I.Znūtiņa un I.Sokolovs) pieņēma vienbalsīgo lēmumu par labāko sportisti JANVĀRA un FEBRUĀRA mēnesī atzīt - Anastasiju Goļcovu (2005). Savukārt zēnu konkurencē izvērtās spraigāka cīņa par tituliem. Par labāko sportistu JANVĀRĪ kļuva Gregors Matīss (1999), bet FEBRUĀRA mēneša uzvarētājs ir Markuss Ozols (2003). 
 

 
Anastasija Goļcova kopā ar labākās sportistes balvu!

  Anastasiju nominācijai izvirzīja viņas trenere - Ināra Znūtiņa. Audzēkne ir viena no čaklākajām treniņos, kā arī iesāka 2016.gadu ar lieliskiem panākumiem sacensībās, kurās piedalījās gan janvārī, gan februārī. Tika izcīnītas 3 godalgotās vietas Ogres novada rīkotajās jauniešu vieglatlētikas sacensībās: 2.vieta 40 metru skrējienā, 3.vieta 40 metru barjerās un 1.vieta lodes grūšanā. Tāpat triumfs un zelta godalga februāra startā Igaunijā, Valgā, kur Anastasija palika nepārspēta grūšanas divcīņā!


Salaspils Sporta skolas direktore A.Trumpe sveic janvāra labāko sportistu - Gregoru Matīsu un viņa treneri I.Znūtiņu


  Gregora Matīsa uzvaru starp janvāra mēneša pretendentiem nodrošināja augsta ranga sacensību - Rīgas čempionāta jauniešiem - izcīnītā 3.vieta tāllēkšanā. Trenere atzīmē audzēkņa spēju koncentrēties atbildīgajiem startiem un saglabāt augstu motivāciju treniņos visa mācību gada garumā.

 Par februāra mēneša balvu balsojumā izvērtās sīva cīņa starp diviem audzēkņiem: Robertu Bleideli (2006, treneris A.Feteris) un Markusu Ozolu (2003, trenere G.Šale).
 Roberts trenējas MT-2 grupā trenera Aigara vadībā, demonstrē lielisku treniņu apmeklējumu (līdz 90%), saudzīgu attieksmi pret inventāru, nopietnu attieksmi pret sacensībām un labas komunikācijas spējas ar pārējiem audzēkņiem. Februārī Robertam ir izcīnīta pirmā zelta medaļa starptautiskajās sacensībās karjerā - uzvara U-12 kategorijā vieglatlētikas divcīņā Valgā, Igaunijā (disciplīnas 60m un 300m). Tomēr šoreiz komisijas balsojums par uzvarētāju konkursā noteica Markusu Ozolu, kas februārī sasniedza savu personīgo rekordu 1000m skrējienā un triumfēja Latvijas čempionātā U-14 grupā. 


Latvijas U-14 čempions 1000m skrējienā ar treneri Gunitu Šali un sporta skolas direktori Anitu Trumpi

 Markuss februāra mēnesi iesāka ar pārliecinošo uzvaru Latvijas čempionātā U-14 grupā 1000m skrējienā, uzlabojot savu personīgo rekordu (tagad 3:08,54). Tāpat neatstāja nekādu cerību konkurentiem starptautiskajās sacensībās vidējo distanču (60m un 300m) divcīņā Valgā, Igaunijā, kur arī svinēja uzvaru.

  Visi trīs sportisti tika apbalvoti ar piemiņas balvu - Nike firmas mugursomu ar Salaspils sporta skolas simboliku, ko saņēma no direktores Anitas Trumpes rokām. Novēlam vēl lielākus panākumus arī turpmāk. Un aicinām pārējos vieglatlētus sarosīties nākotnes startos! Iespējams tieši jūs kļūsiet par nākamo mēnešu LABĀKAJIEM SPORTISTIEM!