Mini handbola turnīrs "ĶIRBIS 2017"


31.oktobra "Halloween" vakarā Salaspils sporta namā pulcējās mini handbolisti no Salaspils, Dobeles, Tērvetes un Ogres, kur aizvadīja svētku mini handbola turnīru "Ķirbis 2017". Pasākumu organizēja vīriešu handbola komanda Salaspils/MērnieksZM (biedrība VS Sports) sadarbībā ar Salaspils sporta namu un sporta skolu. Turnīrā piedalījās 99 bērni vecumā no 2007.g.dz. un jaunāki. Zēnu konkurencē startēja deviņas komandas, savukārt meitenēm – septiņas. Spēles tika aizvadītas pēc apļu sistēmas, izlaižot vienas pilsētas pārstāvju savstarpējus mačus. Tiesnešu lomā darbojās čaklie Salaspils sporta skolas handbolisti pusaudži, dažiem tā bija pirmā prakse tiesāšanā. Turnīru apmeklēja liels atbalstītāju skaits, kuru vidū aktīvākie, protams, bija sportistu vecāki. Arī Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretārs Guntars Ciematnieks iepriecināja mazus handbolistus ar savu klātbūtni un dāvinājumu Salaspils sporta skolai - jaunajiem mini handbola vārtiem un bumbām, kas uzreiz tika notestēti turnīra norises laikā.  

Salaspils sporta skola bija pārstāvēta ar piecām meiteņu komandām (MT-4, MT-3, MT-2, MT-1 un SSG grupu meitenes). Vislabāk veicās trenera Inala Doguzova Salaspils 4 komandai, kur startēja MT-4 grupas audzēknes. Meitenes cīnījās neizšķirts ar turnīra rezultatīvāko komandu - Dobele 1. Pirmo spēļu pieredzi guva arī tikai šogad sporta skolā mācības uzsākušās audzēknes no MT-1 un SSG grupām (trenere M.Zaščerinska un I.Doguzovs). 
Zēni no Salaspils sporta skolas (MT-3 grupa) startēja ar divām komandām (treneris Niks Remess). Pirmā komanda izcīnīja trīs uzvaras septiņās spēlēs, bet otrā komanda - divas uzvaras tikpat spēlēs. Ar turnīra rezultātiem sīkāk var iepazīties mājas lapas sadaļā "Rezultāti".Visi turnīra dalībnieki aizveda mājās pozitīvās emocijas, piemiņas medaļas un saldās balvas, 
bet veiksmīgākie - Tērvetes zēni un Dobeles meitenes - arī ķirbja kausus!