Minibasketbols 2016 - Zemgales reģiona finālsacensības


  Šodien, 2016.gada 8.martā, Salaspils sporta namā mūsu Sporta skola organizēja Zemgales reģiona finālsacensības minibasketbolā, kurās piedalījās 8 komandas: Ķekavas un Kandavas vidusskolas meitenēm un Bauskas, Misas, Iecavas, Jaunpils, Kandavas un Salaspils zēnu komandas. Mūsu pilsētas godu sacensībās pārstāvēja Salaspils 1.vidusskolas zēnu komanda sporta skolotāja Valda Razumovska vadībā.
  Zēnu komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās pa trīs pārstāvjiem. Kā grupu līderi pusfināliem kvalificējās Salaspils 1.vidusskola un Bauskas sākumskola. Šīs abas komandas arī tikās finālā, kur mūsu puiši bija galvas tiesu pārāki pār pretiniekiem - rezultāts uz tablo fināla svilpes brīdī 58:10!
  Salaspilieši nezaudēja nevienā savā spēlē. nodemonstrējot pārliecinošo aizsardzību un apbrīnojamu rezultativitāti uzbrukumā. Spēlē pret Jaunpils komandu, mājnieki neļāva trāpīt savā grozā, līdz ar to apspēlējot jaunpiliešus ar rezultātu 52:0, kas bija rezultatīvākais sniegums pasākuma laikā.
  Čempionu kausu un zelta godalgas Salaspils 1.vidusskolas komandas sastāvā nopelnīja: Emīls Petrovskis, Krišjānis Āboltiņš, Kristiāns Armanovs, Bruno Berķis, Toms Dobriks, Gustavs Stirāns, Emīls Gelašs, Ričards Pinkulis, Kristiāns Pastors, Alekss Narkēvičs. Apsveicam uzvarētājus!


  Meiteņu konkurencē vienīgā spēle izlēma godalgu likteni. Kandavas un Ķekavas meitenes aizvadīja ļoti sapsringtu pirmo spēles puslaiku, noslēdzot to ar neizšķirts 4:4. Tomēr spēles otrā daļā Kandavas komanda nodemonstrēja raksturu un spēja gūt vēl 4 bezatbildes puktus. Uzvara ar 8:4 un zelta goldagas! Pagājušā gada čempiones - Ķekava - šoreiz dodas mājās ar sudrabu.  Uzvarētājus apbalvoja Salaspils Sporta skolas direktore Anita Trumpe, pasniedzot kausu, medaļas, diplomus un saldo balvu no Roga Agro ceptuves. 
 Visu spēļu rezultāti pieejami ŠEIT
 Sacensību foto galerija pieejama Salaspils Sporta skolas Facebook lapā ŠEIT (bilžu autore - Zanda Zēberga).