Minihandbolistiem uzvaras turnīrā Ogrē!

Foto: trenere Linda ar 2.vietas ieguvējiem - 2006.g.dz.zēnu komandu (Stepans, Ņikita, Markuss un Ričards)

 7.maijā Ogres novada sporta centrā norisinājās mini handbola turnīrs, kurā piedalījās Ogres, Salaspils, Rīgas Franču liceja un Skrīveru zēnu komandas. Šoreiz organizatori bija parūpējušies par apbalvojumiem visiem uzaicinātiem dalībniekiem - medaļām, kausiem, kā arī piemiņas balvām labākajiem katras komandas spēlētājiem. Visiem sportistiem prieks un pozitīvās emocijas pēc šī turnīra :)
Salaspils sporta skolas komandas startēja divās vecuma kategorijās - 2005. un 2006.g.dz.


Foto: 1.vietas ieguvēji ar treneri Lindu Brikmani (pirmajā rindā Mareks un Maksims, otrajā no kreisās Kristiāns, Raivo, Matīss, Mārcis un Krists)

 Vecākiem zēniem uzvaras abās spēlēs un zelta godalgas šajā turnīrā. Ar 5 vārtu pārsvaru tika apspēlēti rīdzinieki no Franču liceja (rezultāts 10:5), kā arī uzvarēti mājinieki no Ogres novada sporta centra ar +2 vārtu pārsvaru (8:6). Par mūsu komandas labāko spēlētāju tika atzīts Krists. Komandā spēlēja: Mareks Straškevics, Krists Vidzis, Kristiāns un Matīss Strautnieki, Mārcis Karašovs, Raivo Ozols, Maksims Lavrentiks un Ernests Gailītis.

 Jaunākiem zēniem, neskatoties uz to, ka abas spēles tika aizvadītas skaitliskajā mazākumā vairāku spēlētāju slimības dēļ, ļoti sīvas cīņas ar pretinieku komandām. Ogres puiši tika apspēlēti ar +2 vārtiem (9:7), bet Franču liceja komandai piekāpāmies tikai spēles pēdējās sekundēs, ielaižot pēdējos vārtus. Līdz ar to sāpīgs zaudējums ar -1 (rezultāts 5:6) un nācās samierināties ar sudraba godalgām. Par mūsu komandas labāko spēlētāju tika atzīts Ričards. Komandā spēlēja: Stepans Čornijs, Ņikita Skvorcovs, Markuss Ulmanis un Ričards Jānis Liepiņš.

 Apsveicam visus puišus un viņu treneri Lindu Brikmani ar labiem panākumiem un novēlam uzvaras arī turpmāk!