Mūsu vesera metējiem panākumi Baltijas līmenī!

  Sestdien Alitā (Lietuvā) notika jau sestais triju Baltijas valstu mačs mešanu disciplīnās. Sacensības notika visās mešanu disciplīnās: lodes grūšanā, diska mešanā, vesera mešanā un šķēpmešanā, kā arī četrās vecuma grupās - pieaugušie, juniori U-23, juniori U-20, jaunieši U-18. 
 
 Sesto gadu pēc kārtas par uzvarētājiem kļuva Igaunijas metēji - 27231 punkti. Ļoti spraigā cīņā ar Latvijas metējiem trešo gadu pēc kārtas izcīnīja Lietuvas sportisti - 25964 punkti. Un Latvijas metēji atpalika par 378 punktiem, iegūstot 3.vietu un 25586 punkti. Šī bija otrā labākā mūsu atlētu punktu summā šo sešu gadu laikā kopš 2013.gada, kad viņi spēja uzrādīt 25871 punktus.

  Latvijas izlases sastāvā vesera mešanā piedalījās arī trīs Salaspils pārstāvji: vieglatlētikas treneris Igors Sokolovs, Kristīne Iščerjakova un Karina Orlova
 
 Igoram Sokolovam teicams rezultāts - 69,24m un 1019 (!) nopelnītie punkti Latvijas komandas labā. Karinai Orlovai laba sērija ar vairākiem metieniem pāri 50 metru robežai un rezultātā 52,23m un nopelnīti 807 punkti, kas ļāva ieņemt 2.vietu. Bet mūsu perspektīvai 15 gadus jaunai sportistei Kristīnei Iščerjakovai, pirmo reizi mūžā metot 4 kg smago veseri oficiālajās sacensībās un startējot U-23 vecuma grupā - lielisks rezultāts! Sasniegti 35,15m un nopelnīti 534 punkti Latvijas komandas labā.

 Apsveicam mūsu vesera metējus un novēlam panākumus arī turpmāk!
 Ar visiem šo sacensību rezultātiem var iepazīties ŠEIT