Noskaidroti skolu sporta Zemgales reģiona finālsacensību "Minibasketbolā" uzvarētāji

Četru starpnovadu apvienības (Salaspils, Ķekava, Ikšķile, Olaine) skolu sporta sacensībās "Minibasketbols", kas notika 17.februārī, Ķekavā, Salaspils 1.vidusskolas basketbola komanda (treneris/ sporta skolotājs Valdis Razumovskis) izcīnīja uzvaru un kvalificējās Zemgales reģiona finālsacensībām "Minibasketbols".

31.martā Salaspils sporta namā norisinājās Zemgales reģiona skolu sporta finālsacensības minibasketbolā, kurā piedalījās 2004.un 2005.g.dz.sportisti. Zēnu komandu konkurencē startēja Salaspils, Kandavas, Iecavas, Bauskas un Jaunpils sportisti, bet meiteņu- Ķekavas, Kandavas, Jaunpils un Vecumnieku komandas.

Spēcīgākās izrādījās Ķekavas meitenes, kuras pārliecinoši uzvarēja visas spēles ar rezultātiem 30:0, 42:2 un 26:2. Otro vietu izcīnīja Kandava, kas piekāpās vien uzvarētājām.

Zēnu komandu konkurencē uzvarēja Salaspils 1.vidusskolas basketbola komanda, kuru trenē Valdis Razumovskis. Mūsējie ar rezultātu 38:0 pieveica Jaunpils komandu, ar 21:8 - Kandavas komandu, ar 20:16 -Bauskas komandu un ar rezultātu14:9 izrādījās pārāki par Iecavas sportistiem.

“Minibasketbols” rezultāti 2004.-2005.g.dz.zēniem:
1.vieta Salaspils komandai
2.vieta Kandava komandai
3.vieta Iecava komandai
4.vieta Bauska komandai
5.vieta Jaunpils komandai

“Minibasketbols” rezultāti 2004.-2005.g.dz.meitenēm:
1.vieta Ķekavas komandai
2.vieta Kandavas komandai
3.vieta Jaunpils komandai
4.vieta Vecumnieku komandai
Avots: Zanda Zēberga, Salaspils sporta nama sabiedrisko attiecību speciāliste

Apsveicam Salaspils 1.vidusskolu ar izcīnīto uzvaru skolu sporta sacensībās!


Visus sacensību rezultātus skatīt ŠEIT
Visas sacensību bildes skatīt ŠEIT