Noskaidroti starpnovadu skolu sporta sacensību "Drošie un veiklie" uzvarētāji

 Otrdien, 9.februārī, Salaspils sporta nama lielajā hallē notika Starpnovadu skolu sporta stafešu sacensības „Drošie un veiklie”.
Sacensībās piedalījās 2005.-2006. g.dz. zēni un meitenes kopskaitā 80 dalībnieki 8 komandās (5 komandas no Ķekavas novada, 2 no Salaspils novada un 1 no Ikšķiles novada ).
 Sacensību programma paredzēja dalību 6 stafetēs: 
1.stafete „Basketbola piespēles”, 2.stafete „Bumbiņas mešana mērķī”, 3.stafete „Līkloču futbola bumbas vadīšana ar kāju”, 4.stafete „Zirneklītis”, 5.stafete „Ar vingrošanas apli”, 6.stafete „pildbumbas pārnešana”.
  Tikai ar 1 punkta pārsvaru par uzvarētājkomandu stafešu sacensībās kļuva Ķekavas vidusskolas komanda, pārspējot Salaspils 2.vidusskolas komandu. Salaspils 2.vsk. komandas sastāvā: Arsēnijs Golubevs, Andrejs Kopilovs, Artūrs Demjanovs, Daņila Goļcovs, Artūrs Šalajevs, Valērija Seržanova, Ksenija Jemcova, Milena Lilienfelde, Veronika Bondarenko un Anastasija Goļcova (sporta skolotāju Ināras Znūtiņas un Inala Doguzova vadībā).
Arī cīņā par godpilno 3.vietu Ķekavas privātajai psk. „Gaismas tilts 97” viena punkta starpība un uzvara pār Ikšķiles vsk.

Rezultātu kopvērtējums:
1.v. Ķekavas vsk., 
2.v. Salaspils 2.vsk., 
3.v. Ķekavas privātā psk. „Gaismas tilts 97”, 
4.v. Ikšķiles vsk., 
5.v. Salaspils 1.vsk., 
6.v. Pļavniekkalna ssk., 
7.v. Baložu vsk., 
8.v. Daugmales psk.

 Visas sacensību BILDES skati „Salaspils sporta skolas” facebook.com  profilā (https://www.facebook.com/Salaspils-sporta-skola-718017388305630/?ref=hl) vai mājas lapas sadaļā "Galerija/Video".

Vēlreiz apsveicam sacensību uzvarētājus un atgādinām, ka gan 1.vietas, gan 2.vietas ieguvēj komandas (Ķekavas vsk. un Salaspils 2.vsk.) izcīnīja ceļazīmi startam skolu sporta Zemgales reģiona „Drošie un veiklie” finālsacensībās, kas notiks 5.aprilī, Bauskā.

Sportojam priekam, sportojam-veselībai :)