Nosvinēts sporta skolas 2014./2015.mācību gada noslēguma pasākums un izlaidums

Īsi pirms jaunā 2015./2016. mācību gada sākuma 26.augustā k/n „Rīgava”, sporta skola svinēja  profesionālās ievirzes „ASM” grupas „handbola” un „vieglatlētika”, kā arī interešu izglītības grupas „vieglatlētika” kopskaitā 28 absolventu izlaidumu un pagājušā mācību gada noslēguma pasākumu, kurā tika sumināti labākie no labākajiem- 77 sporta skolas audzēkņi.

Šogad profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu „handbolā” apguva 7 audzēknes treneres Jūlijas Šamrickas vadībā: Natālija Šilova, Linda Borisanova, Dace Potapova, Laura Daugaviete, Renāte Salmane, Anastasija Agarkova, Dagnija Mažuka, bet programmu „vieglatlētikā” 3 trenera Igora Sokolova audzēkņi: Deniss Ivanovs, Artjoms Ahundovs, Eļčins Gasanovs. Katrs absolvents saņēma Izglītības un zinātnes ministrijā apstiprinātu apliecību „par profesionālās ievirzes izglītību”, kā arī no sporta skolas direktores Anitas Trumpes rokām dāvanu karti- īstu lidojumu Aerodium. Vēl absolventus ar balvām sveica Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietniece sporta un sociālajos jautājumos Malda Caune un k/n „Rīgava” direktors un domes deputāts Ēriks Miķelsons.

Savukārt sporta skolas apliecinājumu, par interešu izglītības programmu „Vieglatlētikā” apguvi un piemiņas balvas saņēma 18 trenere Ināras Znūtiņas audzēkņi: Antra Gaile, Amanda Danenberga, Māris Birziņš, Toms Čudars, Kaspars Zeimulis, Didzis Malderis, Jānis Ludboržs, Sabīne Beļska, Kārlis Lūsītis, Edgars Zeimulis, Valters Bukovskis, Alīna Kazakova, Vadims Lužnovs, Laura Meirāne, Anna Kovaļonoka, Milana Braitkraice, Olga Timofejeva un Kintija Plociņa. 

Analizējot aizvadītā 2014./2015.m.g. izglītības procesa rezultātus, īpaši tika atzīmēti 77 sporta skolas audzēkņi,  kuri izcīnījuši godalgotu un godpilnu vietu starptautiskās, valsts un starpnovadu mēroga sacensībās. 
Handbolā par divkārtējām Latvijas čempionēm Latvijas jaunatnes čempionātā 2000.g.dz. un 2001.g.dz. meiteņu grupā kļuva: Amanda Andrejeva, Olivija Badajeva, Kristīne Iščerjakova, Irina Prokuņina, Veronika Balbārzda, Adriana Beatriče Balašova, Ērika Sirsniņa, Darja Podkoritova, Nikola Žilde, Anna Kostjuka, Jeļizaveta Žigalkina, Elīna Šubko, Ērika Sirsniņa, Valērija Osipova, Anastasija Larionova, Anastasija Kužukina un Laura Fučedži (treneris Inals Doguzovs). Par divkārtējām bronzas medaļas ieguvējām Latvijas jaunatnes čempionātā kļuva: Anastasija Blažēviča, Margarita Bičeka, Jūlija Bičeka, Arina Šarapova, Linda Vēvere, Linda Žilde, Oļesja Petrova, Poļina Razumovska, Valērija Makšanova, Aļona Astašova, Ksenija Lilienfelde un Beāte Zaščinska (trenere Jūlija Šamricka). 
Handbola starptautiskajā turnīrā „Tallinn cup 2015” bronzas medaļas izcīnīja gan zēnu, gan meiteņu trenera Inala Doguzova un treneres Lindas Brikmanes audzēkņu apvienotā izlase. Meiteņu komandas sastāvā: Elīza Ance Zelča, Viktorija Petrova, Sindija Siliņa, Darja Strogova, Jūlija Maksurova, Malena Dančevska, Nadežda Bogačenkova, Katrīna Strogova un Karīna Citaviča, bet zēnu komandā: Andrejs Kopilovs, Stepans Čornijs, Raivo Ozols, Rainers Gailums, Ričards Jānis Liepiņš, Huga Gūtmanis, Ernests Gailītis, Mareks Straškevičs, Krists Vidzis, Mārcis Karašovs un Krišs Mazurs. 

Vieglatlētikā labākos rezultātus uzrādīja:
Treneres Gunitas Šales audzēkņi: Markuss Ozols (Latvijas čempionātā 2 km krosā - 3.vieta, atlases sacensībās uz starptautiskajām vieglatlētikas sacensībām Polijā 1 km skrējienā - 1.vieta, Salaspils pilsētas pusmaratonā- 3.vieta), Aksels Blanks (5 km skrējienā Salaspils pilsētas pusmaratonā 1. vieta);  starpnovadu sacensību godalgoto vietu ieguvēji: Alise Toča, Annija Stepiņa, Digna Maldere, Ģirts Freimanis un Zane Freimane.   
Treneres Ināras Znūtiņas audzēkņi: Didzis Malderis (Salaspils pilsētas pusmaratonā 10 km distancē un Biķernieku pusmaratonā 1.vieta, Latvijas čempionātā - 6.vieta), Emīls Elksnītis sprinta distancē  (Rīgas čempionātā - 5.vieta), Ēriks Vareiko (Latvijas čempionātā - 6.vieta), Gatis Saulītis (augstlēkšana - Rīgas čempionātā 4.vieta, Latvijas čempionātā 5.vieta), Māris Birziņš (tāllēkšana - starptautiskajās sacensībās „Maniežos taure 2014”- 3.vieta), kā arī starpnovadu sacensību medaļnieki: Gregors Matīss, Anastasija Goļcova, Danila Goļcovs, Endijs Lagzdiņš, Maksims Gavrilovs, Maksims Skidanovs, Ņikita Simonovs, Tomass Kramarovs, Viktorija Aleksejeva, Vladislavs Magdisjuks, Katrīna Zaķe un Matīss Čudars. 
Trenera Igora Sokolova audzēkņi: Eļčins Gasanovs (vesera mešana - divkārtējs Latvijas čempions), Makars Korotkovs (vesera mešana - starptautiskās sacensībās „Rokiškis 2015” – 1.vieta, Latvijas U-14 rekorda īpašnieks), Ņikita Bogdanovs (starptautiskajās sacensībās „Rokiškis 2015” – 2.vieta) un Ramils Gasanovs.  
Pēc labāko audzēkņu sumināšanas ikvienam mācību gada noslēguma pasākuma un izlaiduma apmeklētājam, tika dāvāta kino baudīšana – Latviešu animācijas filmas „Zelta zirgs” demonstrēšana.

Sporta skola izsaka lielu paldies Maldai Caunei un Ērikam Miķelsonam par sagādātajām balvām absolventiem un skaisto ziedu pušķi treneriem un administrācijas pārstāvjiem.

Vairākkārtējs Eiropas un pasaules čempions, divkārtējs Olimpisko spēļu vicečempions Martins Dukurs tic tam, ka „Panākumi veidojas katru dienu, piepildot mazos mērķus, kāda lielāka mērķa vārdā. Uzveikt ierasto slinkumu ir liels izaicinājums. Tikai pārvarot sevi iekšējās cīņās, var iet pretī panākumiem. Kas vēl, ja ne tu pats vari sev ticēt? Kas vēl, ja ne tu pats vari izcīnīt medaļas un uzvaras?! ”. 
Martina Dukura ticību un jaunas sportiskās virsotnes novēlu arī visiem esošajiem un topošajiem sporta skolas audzēkņiem un veiksmi jaunajā 2015./2016.mācību gadā.

Visas pasākuma bildes skati ŠEIT