Ogrē sacenšas jaunie vieglatlēti un izcīna medaļas

Piektdien, 19. janvārī, Ogres sporta hallē notika Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U14 (2005.-2006.g.dz.) vecuma grupas zēniem un meitenēm. 
Sacensībās kopumā piedalījās 180 dalībnieki. 
Mājiniekiem ogrēniešiem ļoti nopietnu konkurenci izrādīja vieglatlēti no Lielvārdes, Rīgas (“SS Arkādija”), Iecavas, Vecumniekiem, Ķekavas, Mārupes, Madlienas, Suntažiem, Bauskas, Olaines, Mazzalves, Baldones un Salaspils.
   
                           attēlā ANASTASIJA GOĻCOVA (1.vieta)                                                             attēlā DANILA GOĻCOVS (2.vieta)

Mūsu jaunie vieglatlēti spēja izcīnīt 2 medaļas, abas lodes grūšanas disciplīnā. Ar rezultātu 10,70m (2kg) ANASTASIJA GOĻCOVA (2005.g.) izcīnīja 1.vietu 47 meiteņu konkurencē, savukārt Anastasijas brālis DANILA GOĻCOVS (2005.g.) lodi aizgrūda 9,72m (3kg) tālu un uzrādīja 2.labāko rezultātu sacensībās 25dalībnieku konkurencē.

Apsveicam mūsu talantīgos atlētus Anastasiju un Danilu Goļcovus un viņu treneri Ināru Znūtiņu ar izcīnīto zelta un sudraba medaļu!

Visus sacensību rezultātus varat skatīt sporta skolas mājas lapā http://salaspilssportaskola.lv/ sadaļā „REZULTĀTI”.