Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U12 vecuma grupai

 
Attēlā trenere Zane Ķīkule ar audzēkņiem

6.februārī Salaspils jaunie vieglatlēti devās uz U12 vecuma grupas Ogres novada sporta centra atklātām sacensībām, kurās startēja sportisti no 20 dažādās Latvijas pilsētām - Ogres, Olaines, Rīgas, Iecavas, Ādažiem, Mārupes, Tukuma, Dobeles, Siguldas, Vecumniekiem, Carnikavas, Baldones, Krāslavas, Kandavas, Bauskas, Aizkraukles, Cēsīm, Ķekavas, Lielvārdes un Salaspils. 
Kuplajā dalībnieku pulkā arī mūsējiem audzēkņiem izdevās izcīnīt medaļas!

4x150m stafetē zēniem 8 komandu konkurencē 4.vietu izcīnīja salaspilieši - Ričards Kokins, Ēriks Anspaks, Sergejs Dmitračenoks un Renārs Rozenfelds piekāpjoties Rīgas "Arkādijas", Bauskas un Kandavas komandām. Salaspils komandas rezultāts - 1:48,38. Savukārt 4x150m stafetē meitenēm 13 komandu konkurencē, 7.vietu izcīnīja salaspilietes - Sofija Pilāte, Agate Bainora, Estere Kļaviņa un Viktorija Astaševa.Savukārt individuālajās sacīkstēs 600m distancē zēniem 3.vieta mūsu Ērikam Anspakam, kas distanci veica 2:07:96s, apsteidzot 35 konkurentus, taču 4.vieta arī mūsu Salaspils audzēknim Renāram Rozenfeldam, kuram līdz 3.vietai pietrūka nedaudz vairāk kā 2 sekundes.

Individuālajās sacīkstēs augstlēkšanā meitenēm, mūsu Salaspils audzēknei Agatei Bainorai izcīnīta 5.vieta, 36 meiteņu konkurencē. 

Ar pārējiem rezultātiem var iepazīties mājas lapas sadaļā "Rezultāti".

Apsveicam trenerus Aigaru Feteri un Zani Ķīkuli ar audzēkņu veiksmīgo startu! Veiksmi un panākumus arī turpmāk.