Oktobrī sācies Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā

U-16 zēni (2002.g.dz.)
7.-8.oktobrī Vaiņodē norisinājās 1.posms jauniešiem vecumā līdz 16 gadiem. Šajā vecuma grupā piedalās 10 komandas, kas ir sadalītas divās apakšgrupās. Salaspils sporta skolas komanda ir ielozēta A grupā kopā ar Ogres SC, Dobeles SS, Dobeles SS 2 un Liepājas novada sporta skolas Vaiņodes komandu. Pirmais sabraukums (tāpat arī otrais) tradicionāli tiek aizvadīts pēc apļa principa. Un tikai trešajā finālposmā par godalgām cīnīsies stiprākās 4 komandas (pa divām līderēm no katras grupas), bet pārējās sešas komandas sadalīs 5.-10.vietu. 
Šogad salaspilieši iesāka čempionātu ar spēli pret Dobeles SS, kurā, neskatoties uz neizšķirts pēc pirmā puslaika 9:9,tomēr tika piedzīvots zaudējums ar 17:20. Otrajā spēlē mūsējie pārliecinoši pieveica Ogres SC ar 27:19, kā arī tikpat veiksmīgi nospēlēja pret Dobeles SS 2 komandu - uzvara ar 22:15. Diemžēl uz pēdējo spēli pret mājiniekiem Vaiņodi spēka nepietika - zaudējums ar sāpīgo 18:27(7:17). 
Šobrīd ieņemam 3.vietu  A apakšgrupā:
 

Rezultatīvākais Salaspils SS rindās: Edijs Putniņš ar 25 gūtajiem vārdiem četrās spēlēs (5.pozīcija statistikas kopvērtējumā). 

Komandā 1.posmā spēlēja: Cunskis Armands, Lejiņš Artūrs, Tereščuks Daniels, Valainis Valdis Jāzeps, Putniņš Edijs, Pitrāns Deivids, Vēveris Ralfs, Gailums Rainers, Ozerskis Artūrs, Čuhnovs Mārtiņš, Vidzis Krists, Gūtmanis Huga, Ulmanis Domeniks  un Poļiščuks Rihards (treneri Linda Brikmane un Niks Remess).


U-13 meitenes (2005.g.dz.)
Tāpat 7.oktobrī Salaspilī norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta 1.posms 2005.gada dzimšanas un jaunākām meitenēm. Šajā vecuma grupā startē 8 komandas, kas sadalītas divās grupās pa 4 komandām. Salaspils sporta skola pārstāvēta ar divām komandām. Abas ir ielozētas B apakšgrupā kopā ar pretiniecēm no Olaines un vaiņodes.

Salaspils sporta skolas pirmajā komandā ir pārstāvēta ar 2005./2006.g.dz. sportistēm, savukārt otrā komandā pieredzes gūšanas nolūkos spēlē 2007. un 2008.g.dz. meitenes. Pirmā komanda pārliecinoši triumfēja visās trīs spēlēs, svinot uzvaras pār Olaini ar 19:12, Vaiņodi 35:11 un Salaspils SS2 28:3. Bet "mazulītes" no otrās komandas visās spēlēs piedzīvoja zaudējumus - jau pieminētā spēlē pret Salaspils SS1 3:28, pret Olaini 3:22, bet sīvākā mačā ar Vaiņodi piekāpās ar 9:15.
Šobrīd turnīra tabula izskatās sekojoši:Rezultatīvākā Salaspils SS1 rindās ir Strogova Katrīna ar 30 vārtiem trīs spēlēs (ieņem pārliecinošo 1.pozīciju statistikas kopvērtējumā), bet otrās komandas rezultatīvākā spēlētāja ir Nikola Korneiceva ar 12 goliem tikpat spēlēs.

Salaspils SS1 komandā spēlēja: Alksne Paula Marta, Enkurniece Elīna, Kozloviča Katrīna, Jemcova Ksenija, Bondarenko Veronika, Krūmiņa Nora, Emze Anastasija, Binduka Vita, Doroškeviča Marianna, Dansone Alīna, Strogova Katrīna (treneri Inals Doguzovs un Marija Zaščerinska).

Salaspils SS2 komandā spēlēja:  Jakuboviča Nikola, Bogačenkova Jeļena, Bruja Sofija, Korneiceva Nikola, Nazarova Alīna, Morozova Darja, Terehova Violeta (treneris Inals Doguzovs).


U-13 zēni (2005.g.dz.)
Divu dienu garumā 14.-15.oktobrī Salaspils sporta skola uzņēma pie sevis 1.posmu U-13 zēnu vecuma grupai. Spēles tiek aizvadītas pēc divu apļu pricipa katrs ar katru, bet trīs posmos. Pirmajā posmā tika izspēlētas 14 spēles no pirmā apļa paredzētajām 21 spēlēm. 
Pirmajā dienā Salaspils zēni uzvarēja Celtnieks komandu no Rīgas ar rezultātu 18:4, tad pieveica arī Ogres SC komandu ar 14:7. Otrajā dienā tika svinēta vēl viena uzvara pār Ludzas komandu 15:7 un pieveikti skrīvernieki ar 14:7. Nākamajā posmā, kas norisināsies 20.-21.janvārī, mūsu komanda tiksies ar Tērveti un Dobeli. Pēc pirmā sabraukuma turnīra tabula izskatās šādi:


Salaspils un Tērvete ieguvuši vienādu punktu skaitu - pa 8, bet labākās vārtu attiecības dēļ salaspilieši pagaidām ieņem 1.vietu.
Rezultatīvākie Salaspils komandā ar 12 gūtajiem vārtiem 4 spēlēs ir Matīss Strautnieks un Rainers Gailums.

Komandā spēlēja: Straškevičs Mareks, Krēsliņš Reinis, Gailītis Ernests, Strautnieks Matīss, Karašovs Mārcis, Gailums Rainers, Strautnieks Kristiāns, Vidzis Krists, Liepiņš Ričards Jānis un Ozols Raivo (trenere Linda Brikmane).


U-14 meitenes (2004.g.dz.)
21.oktobrī Jēkabpilī norisinājās LJČ 1.posms četrpadsmitgadīgajām meitenēm, kurā startē 4 komandas: Jēkabpils sporta skola, Salaspils sporta skola, Dobeles sporta skola un Ludzas novada sporta skola.

Salaspilietes veiksmīgi uzsāka čempionātu ar uzvaru pār dobelniecēm 19:9, tad otrajā spēlē piekāpās mājiniecēm jēkabpilietēm ar 10 vārtu deficītu - 13:23, bet pēdējā spēlē triumfēja pār Ludzu ar 19:13. Līderes pēc pirmā apļa ir Jēkabpils SS, savukārt salaspilietes ieņem 2.vietu:Rezultatīvākā mūsu vienībā ir Strogova Katrīna ar 20 vārtiem trīs spēlēs (ieņem augstu 3.pozīciju statistikas kopvērtējumā).

Salaspils SS komandā spēlēja: Strogova Darja, Korovaikova Aleksandra, Alksne Paula Marta, Kozloviča Katrīna, Bondarenko Veronika, Emze Anastasija, Binduka Vita, Binduka Frīda, Seržanova Valērija, Rudzīte Iveta, Strogova Katrīna un Siliņa Sindija (treneri Inals Doguzovs un Marija Zaščerinska).

Nākamie Latvijas Jaunatnes čempionātā startē Salaspils sporta skolas visjaunākie handbolisti: U-12 zēni (2006.g.dz. un jaunākie), kuri trenējās MT-3 grupā pie trenera Nika Remesa. Puišiem jau pavisam drīz - 4. un 5.novembrī - ir gaidāmas 1.posma spēles. Šoreiz tās atkal uzņems Salaspils sporta skola, tāpēc aicinām visus salaspiliešus nākt un atbalstīt savējos!