Olaines novada 2017./2018.m.g. Ziemas Kauss vieglatlētikā, kopvērtējuma uzvarētāji - Lūkass Ķikusts, Alise Akmane un Ričards Kokins

Alise Akmane

Ričards Kokins

16. februārī Olainē norisinājās noslēdzošais posms Ziemas Kausā, vieglatlētikā.
3 salaspilieši pēc 3 posmiem ierindojās kopvērtējuma pašā augšā, 1.vietas - Lūkass Ķikusts (3 apļi - 270m skriešana)
             - Alise Akmane (pildbumbas mešana)
     - Ričards Kokins (pildbumbas mešana)
Lieliski sasniegumi U10 vecuma grupā:

30m sprinta distancē - 3.vieta - Sandijai Ozolai (4 skrējienos labākais rezultāts, 5.73s)
            - 4.vieta - Elīnai Bainorai (4 skrējienos labākais rezultāts, 5.7s)
            - 3.vieta - Kristeram Bruno Štrauhmanim ( 4 skrējienos labākais rezultāts, 5.28s)
3 apļos (270m) distancē - 2.vieta - Alisei Akmanei (48.19s)
         - 4.vieta - Elīnai Bainorai (53.57s)
         - 2.vieta - Lūkasam Ķikustam (50.08s)
Augstlēkšanā - 2.vieta - Lūkasam Ķikustam (1.00m)
Pildbumbas mešanā - 4.vieta - Gustavam Bārbalam (8.22m)
          - 5.vieta - Dāvidam Skutelim (7.63m)
  - 1.vieta - Alisei Akmanei (9.84m)
  - 6.vieta - Sofijai Ikvildei (6.75m)

Ne mazāk lieliski sasniegumi arī U12 vecuma grupā:

30m sprinta distancē - 2.vieta - Ričardam Kokinam (4 skrējienos labākais rezultāts, 5.00s)
    - 4.vieta - Gustavam Līpenītim (4 skrējienos labākais rezultāts, 5.11s)
    - 4.vieta - Sofijai Pilātei (4 skrējienos labākais rezultāts, 5.09s)
    - 5.vieta - Agatei Bainorai (4 skrējienos labākais rezultāts, 5.19s)
5 apļos (450m) distancē mūsu salaspilieši ieņem 4 vietas no piecām - 1.vieta - Gustavam Līpenītim (01:23,2s)
       - 2.vieta - Ērikam Anspakam (01:23,4s)
       - 3.vieta - Renāram Rozenfeldam (01:24,2s)
       - 5.vieta - Rihardam Vladimirovam (01:27,9s)
5 apļos (450m) distancē mūsu salaspilietes ieņem 3 vietas no piecām - 2.vieta - Sofijai Pilātei (01:24,4s)
 - 4.vieta - Viktorijai Astaševai (01:30,8s)
         - 5.vieta - Zanei Miglai (01:37,1s)
Augstlēkšanā - 4.vieta - Agatei Bainorai (1.15m)
        - 5.vieta - Esterei Kļaviņai (1.05m)
        - 6.vieta - Viktorijai Astaševai (1.05m)
Pildbumbas mešanā - 1.vieta - Ričardam Kokinam (9.42m)

Lepojamies un apsveicam trenerus: Zani Ķīkuli, Aigaru Feteri un Gunti Kļaviņu :)