Piesakies un startē Salaspils pusmaratonā Salaspils sporta skolas komandas sastāvā!


  Pērn novada svētku ietvaros pirmo reizi norisinājās viens no vērienīgākajiem Salaspils sporta pasākumiem - Salaspils pusmaratons, kurā piedalījās teju 600 dalībnieki no visas Latvijas, kā arī sportisti no Polijas, Vācijas, Zviedrijas, Portugāles un Kanādas.

  Arī šogad 28.maijā, kad jau atkal krāšņi svinēsim Salaspils novada svētkus, skrējēji stāsies uz starta līnijas, lai pārvarētu sevis izvēlēto distanci - pusmaratonu, 10,55 km vai 5,27 km. Šogad pirmo reizi arī bērni dosies 700 metru garā skrējienā pa pilsētu.

  Šogad sacensības ieguva sava ģenerālsponsora vārdu - Ezerkauliņu Salaspils pusmaratons. Tajā aicināti piedalīties ne tikai individuālie skrējēji, bet arī komandas! Salaspils Sporta skolas audzēkņiem tiek piedāvāta unikāla iespēja - piedalīties pasākumā bez maksas!

  Salaspils sporta skola, kas nodrošina profesionālās ievirzes izglītību tieši vieglatlētikā, rosina savus sportistus (arī handbolistus) būt aktīviem un piedalīties pasākumā, skrienot sev piemērotāku distanci Salaspils sporta skolas komandas sastāvā! Lai pieteikties 28.maija skrējienam - vajag tikai pateikt to savam trenerim, kas iekļaus Tevi sporta skolas komandā! Vai arī atrakstīt ziņu par vēlmi skriet - Jūlijai Šamrickai uz e-pasta adresi julija_sh@inbox.lv vai uz mob.tālr. +371 27716140. Gaidīsim Tavu pieteikumu līdz 2.maijam!

  Esi aktīvs un skrien kopā ar mums! Sacensību starta un finiša vieta - pie Salaspils stadiona Rudzu ielā 2. Reģistrācija un numuru saņemšana no plkst.8:00 līdz 10:00. Starts plkst. 10:30.