Pirmā uzvara handbola Virslīgā sievietēm!
Sieviešu Virslīgas 30.septembra vienīgajā spēlē LSPA, kam šis bija sezonas pirmais mačs, uzņēma Salaspils sporta skolu (0-1). Jau pirmajās minūtēs salaspilietes panāca 3:1, vēlāk savu pārsvaru palielināja līdz pieciem vārtiem (10:5), bet 20.minūtē pēc diviem Agritas Bērtiņas vārtiem panāca jau +9 (15:6). Pēc minūtes pārtraukuma LSPA handbolistēm izdevās nedaudz pietuvoties, bet pārtraukumā ar drošu septiņu vārtu pārsvaru devās Salaspils – 19:12.
Otrajā puslaikā Salaspils turpināja pārliecinošo sniegumu un 37.minūtē Inese Umjarova pirmoreiz panāca +10 mūsu komandas labā – 24:14. LSPA komandai, kas spēlēja vien astoņu cilvēku sastāvā, tā arī neizdevās rast pretargumentus viešņu sniegumam, un Salaspils sporta skola izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 35:21. Inese Umjarova un Renāte Salmane panākumu kaldināja, katra gūstot pa deviņiem vārtiem.

Sieviešu Virslīga LSPA – Salaspils sporta skola 21:35 (12:19)
Salaspils vārtu guvējas: Umjarova 9, Salmane 9/2, Bērtiņa 6, Potapova 5, Kozlova 3, Agarkova 2, Vītola 1.

Nākamā Salaspils SS komandas spēle - 15.oktobrī plkst. 13:00 Ulbrokas sporta centrā pret esošajām Latvijas čempionēm Stopiņu NHK.
Aicinām atbalstītājus!