Rīgas čempionātā vieglatlētikā Gregors Matīss „ielec” goda pjedestālā

 Piektdien un sestdien (22.-23.01.2016) Rīgas Sporta manēžā notika pirmās lielākās jauniešu sacensības jaunajā ziemas sezonā – Rīgas atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā. Tajās startēja neparasti daudz dalībnieku – vairāk nekā 600. Sacensības abās vecuma grupās ( U-18 un U-16) notika 10 disciplīnās.
 
U-18 vecuma grupā tāllēkšanas disciplīnā mūsu atlēts Gregors Matīss (trenere Ināra Znūtiņa) leca tālāk par 6m, to spēja tikai 6 sacensību dalībnieki 33 dalībnieku konkurencē un ar gala rezultātu 6,27m Gregors izcīnīja godpilno 3.vietu.
 Vēl olimpiskajā sešiniekā spēja iekļūt  U-16 grupā Aksels Blanks (trenere Gunita Šale), kurš šobrīd mācās un trenējas Murjāņu sporta ģimnāzijā. 800m izturības skrējienā Aksels vien par nieka nepilnām 3 sekundēm piekāpās 3.vietas ieguvējam no sporta skola „ Arkādija” un izcīnīja augsto 4.vietu. Aksela rezultāts 2:25,75s. 
 Vēlreiz apsveicam Rīgas čempionāta medaļnieku Gregoru Matīsu un izsakām paldies arī pārējiem sporta skolas vieglatlētiem: Akselam Blankam, Emīlam Elksnītim, Ērikam Solovjovam, Ērikam Puzankovam, Vladislavam Magdisjukam, Sandim Dzenītim,  Vladai Pokšānei, Nadīnai Skudriņai un Zanei Freimanei par atzinīgajiem startiem prestižajās Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs vieglatlētikā.
Visus sacensību rezultātus skati ŠEIT