Salaspilī notika jaunatnes handbola tiesnešu seminārs

Salaspils sporta skola sadarbībā ar Latvijas handbola federāciju svētdien, 6.decembrī, organizēja Jaunatnes handbola tiesnešu semināru.
Semināra mērķis bija sporta skolas handbola nodaļas audzēkņiem veikt tiesnešu kvalifikāciju jaunatnes handbola sacensībām.
Semināra auditorija - Salaspils sporta skolas, kā arī kaimiņu novadu sporta skolas handbola nodaļas audzēkņi un viņu treneri.
Semināra programma:
15:00 – 15:45 Ievads handbola tiesāšanā
16:00 – 16:45 Teorija
17:00 – 17:45 Tests
18:30 Salaspils SS – Jēkabpils SS (Virslīgas spēles sievietēm analīze)
20:15 Salaspils/Mērnieks ZM – MSĢ/LAT-2000 (1. līgas spēles vīriešiem analīze)

Semināra dalībnieki guva priekšzināšanas par tiesāšanas pamatprincipiem, kas ļaus uzsākt tiesneša karjeru, piedaloties tiesāšanā mini handbola sacensībās un Latvijas jaunatnes čempionātā.
Pēc semināra noslēguma dalībnieki saņēma Latvijas handbola federācijas (LHF) izdotu tālākizglītības Apliecību par piedalīšanos seminārā.
Paldies LHF tiesnešu vadītājam Ilmāram Kazeniekam par tiesnešu semināra lekciju nodrošināšanu.
Paldies Salaspils sporta nama administrācijai par telpu un nepieciešamā inventāra nodrošināšanu un uzstādīšanu.