Salaspilī Rīgas čempionāts jauniešiem vesera mešanā un “Salaspils pavasaris 2017” vieglatlētikā

Vasarīgos apstākļos 19.maijā Salaspils stadionā Rudzu ielā 2 norisinājās sacensības vieglatlētikā "Salaspils pavasaris 2017" un Rīgas čempionāts jauniešiem vesera mešanā, kurās piedalījās 97 sportisti no Ogres, Mārupes, Rīgas, Kandavas, Ķekavas, Jelgavas, Aizkraukles sporta skolām, kā arī Lāča sporta skolas audzēkņi.

"E" grupā (2008./2009.g.dz.) nepārspēti trijās disciplīnās palika Salaspils sporta skolas audzēkņi: Sofija Pilāte un Daniels Gribs, kuri uzvarēja 60 metru sprintā, 200m un 600m skrējienā.

Savukārt "B" grupā (2002./2003.g.dz.) pie divām zelta medaļām tika salaspilietis Vladislavs Magdisjuks - augstlēkšanā un šķēpa mešanā.

"C" vecuma grupā (2004./2005.g.dz.) vesera mešanā uzvarēja Salaspils sporta skolas audzēkne Veronika Fiļipeņa.

Arī Rīgas čempionātā jauniešiem vesera mešanā labus sniegumus uzrādīja mūsu audzēkņi. Rīgas čempiona titulu "A" grupā ieguva Makars Korotkovs, 2.vietu izcīnīja vēl viena salaspiliete Kristīne Iščerjakova. Tāpat pie uzvaras tika "B" grupā startējošais Ramils Gasanovs (visi - trenera Igora Sokolova audzēkņi).

Ar visiem sacensību rezultātiem var iepazīties Salaspils sporta skolas mājas lapā sadaļā "Rezultāti":
http://salaspilssportaskola.lv/rezultati