Salaspiliešiem medaļas Latvijas Ziemas čempionātā vesera mešanā!


Svētdien, 25.martā, Salaspilī notika Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā. Četrpadsmito reizi pēc kārtas vīru konkurencē zelta medaļu izcīnīja Salaspils sporta skolas treneris un Latvijas rekordists Igors Sokolovs. Pēc vieglatlētikas statistiķa Andra Staģa informācijas, pirmo reizi par Latvijas čempionu vesera mešanā viņš kļuva 18 gadu vecumā – 1992. gadā, bet nu valsts čempiona zelta medaļu kolekciju Igors ir noapaļojis līdz 30. Šoreiz veiksmīgākajā mēģinājumā Sokolovs rīku aizraidīja 65,96 metru tālu. Arī šopavasar, tāpat kā daudzkārt līdz šim, otrajā vietā ierindojās Ainārs Vaičulens, Stopiņu novada domes priekšsēdētājas vietnieks, kuram tālākais mēģinājums bija 61,36 metri. Bet trešais, tāpat kā piecus iepriekšējos gadus, bija Andrejs Pavļenkovs no Kokneses (57,18 m). 

Vēl divus čempiona titulus izcīnīja I. Sokolova audzēkņi Salaspils sporta skolā – Makars Korotkovs bija labākais starp U-18 vecuma grupas jauniešiem (59,57 m), bet Kristīne Iščerjakova – starp U-20 grupas juniorēm (40,08 m). Vēl salaspilietei Kristiānai Poļakovai otrā vieta U-18 jauniešu konkurencē (40,14 m).

Ar pārējo mūsu audzēkņu sasniegumiem var iepazīties mājas lapas sadaļā "Rezultāti".

Apsveicam Igoru Sokolovu un viņa trenētos sportistus ar lieliskiem panākumiem sezonas pirmajā startā!