Salaspiliešiem panākumi starpnovadu skolu sporta sacensībās vieglatlētikā!


 21.aprīlī Olainē norisinājās starpnovadu skolu sporta sacensības vieglatlētikā "VIDUSSKOLU KAUSS" un "JAUNO VIEGLATLĒTU KAUSS", kas ir atlases posms uz Zemgales reģiona sacensībām. Šoreiz novadu pārstāvēja gan Salaspils 1.vidusskolas, gan Salaspils 2.vidusskolas komandas, kuru sastāvā bija daudz mūsu sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņu. 
  "JAUNO VIEGLATLĒTU KAUSA" izcīņā salaspiliešiem tika izcīnīta viena ceļazīme uz reģionālām sacensībām, kas tiks aizvadītas 3.maijā Iecavā. To paveica Salaspils 2.vidusskolas meiteņu komanda, kas kopvērtējumā atstāja aiz sevis Olaines 1.vidusskolu un Salaspils 1.vidusskolu. Zēnu konkurencē abām mūsu skolām nācās atzīt Olaines 1.vidusskolas pārākumu. Salaspils 2.vidusskolas zēni ierindojās 2.vietā, bet Salaspils 1.vidusskolas - 3.vietā.
  Savukārt "VIDUSSKOLU KAUSA" kopvērtējumā ceļazīmi uz nākamo kārtu - reģionālām sacensībām Bauskā, kas tiks aizvadītas 12.maijā, izcīnīja Salaspils 1.vidusskolas jaunieši. Salaspils 2.vidusskolas komanda palika 4.vietā. Jaunietēm abas Salaspils skolas ierindojās aiz olainiešiem. Salaspils 1.vidusskola - 3.vietā, bet Salaspils 2.vidusskola - 4.vietā.
  Individuālajās disciplīnās ļoti daudziem salaspiliešiem vietas pirmajā trijniekā! Maksimālo punktu skaitu savu skolu komandām atnesa 1.vietas ieguvēji, kā piemēram:
 • Ēriks Vareiko lodes grūšanā zēniem(13,95m)
 • Vladislavs Magdisjuks augstlēkšanā zēniem (1,55m)
 • Marija Gruņenko augstlēkšanā meitenēm (1,25m)
 • Sandris Vaitkēvičs tāllēkšanā zēniem (4,50m)
 • Digna maldere tāllēkšanā meitenēm (4,33m)
 • Vlada Pokšāne 100 metru sprintā meitenēm (13,78s)
 • Vlada Pokšāne 400 metru skrējienā meitenēm (1:11,28)
 • Marija Šukalo 800 metru skrējienā meitenēm (2:43,36)
 • Māris Birziņš šķēpmešanā jauniešiem (37,89m)
 • Diāna Pokšāne šķēpmešanā jaunietēm (25,49m)
 • Arvīds Orlovskis lodes grūšanā jauniešiem (8,28m)
 • Māris Birziņš augstlēkšanā jauniešiem (1,93m)
 • Gregors Matīss tāllēkšanā jauniešiem (5,70m)
 • Gregors Matīss 100m/b jauniešiem (16,68s)
 • Arvīds Orlovskis 400m skrējienā jauniešiem (1:04)
 • Violeta Latiņina 400m skrējienā jaunietēm (1:20,13)
 • Mārtiņš Rencis 1500m skrējienā jaunietēm (5:06,75)
 Arī 4x100metru stafetēs Salaspils novada komandas nodemonstrēja labu ātrumu. Jauniešu konkurencē triumfēja Salaspils 1.vidusskola ar 47,27s rezultātu (stafetes sastāvā: Māris Birziņš, Emīls Elksnītis, Gregors Matīss, Mārtiņš Rencis). Meitenēm uzvaru svinēja Salaspils 2.vidusskola ar rezultātu 57,87s. Zēnu konkurencē salaspilieši palika 2. un 3.vietā, bet jaunietēm - Salaspils 1.vidusskola ierindojās 3.vietā.

 Apsveicam visus vieglatlētus un viņu trenerus ar labiem rezultātiem un novēlam veiksmi Salaspils 1. un 2.vidusskolai Zemgales reģiona skolu sporta sacensībās vieglatlētikā!

JAUNO VIEGALTLĒTU KAUSS 2016 - rezultāti
VIDUSSKOLU KAUSS 2016 - rezultāti