Salaspiliešiem uzvaras vesera mešanā Eduarda Jakobsona kausā 2016

 Tradicionāli maija sākumā Rīgā Daugavas stadionā norisinājās Jakobsona kauss vesera mešanā. Šogad tā bija saulaina sestdiena - 7.maijs. Uz galvaspilsētu sava trenera - vesera metēja un olimpieša - Igora Sokolova vadībā devās arī četri mūsu sporta skolas audzēkņi: Makars Korotkovs, Ņikita Bogdanovs, Kristine Iščerjakova un Eļčins Gasanovs.


 
 Ļoti iepriecināja juniora Eļčina Gasanova rezultāts - aizmesti 60,70m un tas ir viņa personiskais rekords ar 6kg veseri! Spraigā cīņā Eļčins šoreiz palika 2.vietā aiz sava sīvākā konkurenta - valmierieša Dāvja Oliņa, kas aizmeta veseri pa gandrīz 2m tālāk - 62,52m.

 Vēl lielāks prieks par U-16 vecuma grupas uzvarētāju - Makaru Korotkovu, kas arī sasniedza personisko rekordu un pirmo reizi raidīja 4kg smago veseri pāri 50 metru robežai - 50,50m. Savukārt uzreiz aiz viņa palika vēl viens salaspilietis - Ņikita Bogdanovs ar rezultātu 37,48m.

 Vienīgā mūsu daiļā dzimuma pārstāve Kristine Iščerjakova raidīja 3kg veseri 40,22m tālumā, apsteidzot konkurenti no Aizkraukles un izcīnot 2.vietu U-18 grupā jaunietēm. Zelts ;soreiz Jelgavas pārstāvei Lienei Roziņai, kas spēja aizmest rīku līdz 50,92m atzīmei.

Vēl divi mūsu sporta skolas trenera Igora Sokolova audzēkņi startēja pieaugušo konkurencē sievietēm un vīriešiem. Abi izcīnīja 1.vietu: sieviešu konkurencē uzvara Karinai Orlovai (49,44m, 4kg), kas neskatoties uz to, ka dzīvo Rīgu, sacensībās pārstāv Salaspili. Un vīriešu konkurencē triumfēja Stopiņu novada sportists - Ainārs Vaičulens (69,02m, 7,26kg), kas arī trenējas pie pieredzējušā Salaspils trenera. 

Apsveicam vesera metējus ar vasaras sezonas sākumu un novēlam panākumus arī turpmāk!


Foto: 2002.g.dz. Makars Korotkovs sektorā saņem trenera Igora Sokolova norādījumus