Salaspilietei Inesei Umjarovai - labākās spēlētājas tituls!


Tradicionāli sezonas noslēgumā Latvijas Handbola federācija veic virslīgas treneru un sporta ekspertu (žurnālistu, funkcionāru) aptauju, lai noskaidrotu aizvadītās sezonas labākos spēlētājus. Šogad Latvijas čempionātā virslīgā sievietēm lielāko daļu balvu savā starpā sadalījušas divas labākās komandas. Pēdējo trīs sezonu čempione Stopiņu NHK triumfējusi piecās nominācijās – Ivita Asare atzīta ne tikai par vērtīgāko, bet arī labāko kreiso ārējo spēlētāju, Elza Seržante – par labāko labo ārējo, Daina Sergejeva – par labāko līnijas spēlētāju, bet treneru duets Ginta Ozoliņa un Jānis Valeiko pēc gada pārtraukuma kļuvuši par labākajiem treneru kategorijā. Trīs nominācijās par labākajām kļuvušas Jēkabpils sporta skolas handbolistes Simona Ārmane (labākā saspēles vadītāja), Agnija Malceniece (vārtsardze) un Gita Kaulakane (labākā kreisā malējā). Laura Ņeverovska no REIR Dobeles komandas kļuvusi par rezultatīvāko (214 vārti jeb 9,7 vārti vidēji spēlē). Savukārt par labāko labo malējo spēlētāju nosaukta salaspiliete Inese Umjarova.LHF labāko spēlētāju un treneru apbalvošanas ceremonija (05.05.2018.), Inese Umjarova trešā no labās puses.

2017./2018.gadā Inese ir aizvadījusi 19 spēles virslīgā sievietēm Salaspils sporta skolas komandas rindās un kopumā ir guvusi 105 vārtus (vidēji 5,5 vārti vienā spēlē). Šāda rezultativitāte ļāvusi ierindoties 13.vietā kopvērtējumā starp visām čempionāta spēlētājām, un, jāatzīst, ka visas divpadsmit pozīcijās esošās pirms Ineses spēlētājas ir - ārējās. 

Latvijas čempionāta sezonas labākie spēlētāji 2018
SynotTip Virslīga Vērtīgākais spēlētājs: Artūrs Lazdiņš (Celtnieks Rīga) 
Vārtsargs: Raitis Puriņš (Celtnieks Rīga) 
Kreisais malējais: Rihards Leja (Celtnieks Rīga) 
Labais malējais: Andis Ērmanis (Dobeles Tenax) 
Kreisais ārējais: Artūrs Lazdiņš (Celtnieks Rīga) 
Labais ārējais: Guntis Piļpuks (Latgols, MSĢ/LAT-Hertz) 
Līnijas spēlētājs: Egils Politers (Dobeles Tenax) 
Saspēles vadītājs: Austris Tuminskis (Dobeles Tenax) 
Rezultatīvākais spēlētājs: Artūrs Lazdiņš (Celtnieks Rīga) 
Treneris: Sandris Veršakovs (Dobeles Tenax) 

Virslīga sievietēm 2018
Vērtīgākā spēlētāja: Ivita Asare (Stopiņu NHK) 
Vārtsardze: Agnija Malceniece (Jēkabpils SS) 
Kreisā malējā: Gita Kaulakane (Jēkabpils SS) 
Labā malējā: Inese Umjarova (Salaspils SS) 
Kreisā ārējā: Ivita Asare (Stopiņu NHK) 
Labā ārējā: Elza Seržante (Stopiņu NHK) 
Līnijas spēlētāja: Daina Sergejeva (Stopiņu NHK) 
Saspēles vadītāja: Simona Ārmane (Jēkabpils SS) 
Rezultatīvākā spēlētāja: Laura Ņeverovska (REIR Dobele) 
Treneri: Ginta Ozoliņa/Jānis Valeiko (Stopiņu NHK)

Apsveicam mūsu handbolisti ar izcīnīto balvu un novēlam panākumus arī nākošajā sezonā!