Salaspilietis Markuss Ozols Latvijas izlases sastāvā piedalījās Starptautiskās sacensībās Varšavā

Svētdien, 6.septembrī, Varšavā (Polijā) notika nu jau tradicionālās 10.Starptautiskās bērnu spēles vieglatlētikā. 
Šajos starptautiska mēroga vieglatlētikas svētkos piedalījās tādu valstu kā Igaunijas, Polijas, Ungārijas, Krievijas, Slovākijas, Lietuvas un Latvijas jaunie 2002.-2004. g.dz. izlašu vieglatlēti. 

Arī 2003.gadā dzimušais salaspilietis Markuss Ozols bija starp Latvijas izlases dalībniekiem, jo 26.maijā, Valmierā, 1000m distancē, Markuss izcīnīja uzvaru atlases sacensībās, kas reizē bija kā ceļazīme uz starptautiskajām sacensībām Polijā.
   
Neskatoties uz to, ka Varšavā Markusam nācās startēt bez savas treneres Gunitas Šales atbalsta un pretī stājās labākie no labākajiem, mūsu izturības distances pārstāvis Markuss guva lielu pieredzi un izcīnīja 9.vietu starptautiska mēroga sacensībās.
 
Latvijas izlases komandas vadītāja Ilze Stukule izsaka lielu pateicību treneru kolektīvam, kuri sagatavoja jaunos atlētus startam starptautiska mēroga sacensībās un protams paldies pašiem dalībniekiem. Arī sporta skola pievienojas un izsaka pateicību trenerei Gunitai Šalei un viņas audzēknim Markusam Ozolam par ieguldīto darbu pretī uzvarām.

Vēlam veiksmi, neatlaidību un cīņas sparu visiem, kas gatavosies nu jau 11.starptautisko sacensību Varšavā kvalifikācijas sacensībām, kas notiks 2016.gada maija mēneša nogalē Valmierā!