Salaspils 1. vidusskolas zēniem 1. vieta Zemgales reģiona sacensībās minibasketbolā!

Otrdien, 7. martā Salaspils sporta nama hallē notika Zemgales reģiona sacensības minibasketbolā. Komandas spēlēja vienlaicīgi divos laukumos. Sacensībās 7 Zemgales reģiona skolas pārstāvēja 6 zēnu komandas un 3 meiteņu komandas. Kopā sacensībās startēja 74 dalībnieki no Salaspils 1. vsk, Ķekavas vsk, Kandavas K.Mīlenbaha vsk, Jelgavas 4.vsk, Misas vsk, Bauskas ssk un Iecavas vsk.

Meiteņu komandu kopvērtējums:

1. Jelgavas 4.vsk

2. Ķekavas vidusskola

3. Kandavas K.Mīlenbaha vsk

Meiteņu komandu starpā spēcīgākā izrādījās Jelgavas 4.vsk komanda (Zaiga Paegle, Marta Pelša, Amanda Budze, Renāte Budze, Estere Rumpe, Ilze Everte, Liene Didrihsone, Zane Šteina un Paula Vizbule), otrajā vietā atstājot Ķekavas vidusskolas meitenes.

Zēnu komandu kopvērtējums:         

1. Salaspils 1.vsk

2. Bauskas ssk

3. Kandavas K.Mīlenbaha vsk

4. Jelgavas 4. vsk

5. Iecavas vsk

6. Misas vsk                      

Starp zēnu komandām pirmo vietu izcīnīja Salaspils 1. vsk komanda (Edvards Krasnais, Emīls Petrovskis, Bruno Berķis, Daniils Furdorko, Pauls Ikvilds, Kristiāns Ligeris, Edvards Geizds, Valters Beķeris, Rihards Strautiņš un Emīls Līcītis), finālspēlē gūstot uzvaru pār Bauskas sākumskolu.