Salaspils 1.vidusskola izcīna 1.vietu Zemgales reģiona skolēnu spēlēs "Mini basketbolā"

     


Jaunpils vidusskolas meiteņu komanda

Ķekavas vidusskolas meiteņu komanda
    
Salaspils 1.vidusskolas zēni Ķekavas vidusskolas zēni Bauskas sākumskolas zēni

6.martā, Salaspils sporta namā norisinājās Zemgales reģiona skolēnu spēles "Mini basketbolā", kurā piedalījās 5 zēnu komandas (Salaspils 1.vidusskola, Ķekavas vidusskola, Bauskas sākumskola, Iecavas vidusskola un Jaunpils vidusskola), kā arī divas drosmīgākās meiteņu komandas (Ķekavas vidusskola un Jaunpils vidusskola).
Meiteņu spēlē uzvaru svinēja Jaunpils vidusskola, kas pārliecinoši uzvarēja Ķekavas vidusskolas meitenes ar rezultātu 22:1.
Zēnu komandas kopā izspēlēja 10 spēles, kur katrai komandai bija jāaizvada 4 spēles. 
5.vietā ierindojās Jaunpils vidusskola un 4.vietu izcīnīja komanda no Iecavas vidusskolas.
Spēles par pirmo trijnieku aizritēja ļoti spraigas, līdz pēdējai minūtei nebija skaidrs, kas gūs spēles uzvaru. 3.vietu izcīnīja Bauskas sākumskolas zēnu komanda, kura zaudēja otrai vietai tikai par 2 punktiem. (Spēles rezultāts - 22:24)
Finālā tikās Salaspils 1.vidusskolas un Ķekavas vidusskolas zēni, kuriem viss mačs ritēja punkts punktā. Tomēr uzvaras laurus plūca mājinieki, Salaspils 1.vidusskolas 3-4.klases zēni, ar rezultātu 25:21. Līdz ar to šī skola izcīnīja ceļazīmi ar iespēju cīnīties par Latvijas labākās skolas titulu.

Apsveicam un vēlam veiksmi Salaspils 1.vidusskolas, 3-4 klašu zēnu basketbola komandai un viņu trenerim - Valdim Razumovskim.