Salaspils 1.vidusskola piedalās Pierīgas novadu skolēnu sacensības tautas bumbā!

22.novembrī Mārupes vidusskolā norisinājās Pierīgas skolu sporta spēles "Tautas bumbā" meitenēm. Sacīkstēs startēja rekordliels dalībnieku skaits - veselas 19 (!) komandas, kas bija sadalītas trīs apakšgrupās.

"A" un "B" grupā piedalījās pa 6 komandām, bet "C" grupā tika ielozētas 7 komandas (viena no tām - Salaspils 1.vidusskola).

Salaspilietes ļoti veiksmīgi aizvadīja divas spēles: pret Bērģu MMP uzvara ar 16:4 un pret Ropažu vidusskolu uzvara ar 16:9. Saspringta spēle izvedās ar Vangažu vidusskolu, kur parādot raksturu, salaspilietēm uzvara ar +2 punktiem (13:11). Un, diemžēl, atlikušajās trīs spēlēs zaudējumi ar identisku rezultātu 9:13. Piekāpāmies Carnikavas un Mārupes pamatskolām un Siguldas 1.pamatskolai.  Rezultātā 3.vieta "C" grupā un tiesības cīnīties par 7.-12.vietu kopvērtējumā.


Attēlā: Salaspils 1.vidusskolas meiteņu komanda Pierīgas sacensībās "Tautas bumbā" ar sporta skolotāju Madaru Miķelsoni

Šoreiz pretī stājās "A" un "B" grupu 3.-4.vietas ieguvējas. Salaspils 1.vidusskolai bezierunu uzvaras pār Ādažu BVS (ar 18:8), privāto vidusskolu "Patnis" (ar 16:8) un Inčukalna pamatskolu (ar 13:2). Un vienīgais zaudējums - Olaines 1.vidusskolai. Piekāpjamies 6:10 un kopvērtējumā ierindojamies 8.vietā no 19 komandām.
VISI REZULTĀTI atrodami ŠEIT

Apsveicam meitenes un skolotāju ar labu sasniegumu!