SALASPILS AR VĒL VIENU UZVARU PĀR JĒKABPILI PĀRLIECINOŠI IEKĻŪST PUSFINĀLĀ

Šodien 15.04.2017. par Latvijas čempionāta sievietēm pēdējo pusfinālisti kļuva Salaspils sporta skolas handbolistes, kas izbraukumā ar 25:21 uzvarēja Jēkabpili un divu spēļu summā bija pārākas ar 62:50.


Jāatgādina, ka ceturtdaļfināla pirmajā spēlē 11.aprīlī salaspilietes savā laukumā ar Jēkabpili tika galā negaidīti pārliecinoši, uzvarot ar 37:29 un tiekot pie pirmā panākuma savstarpējās spēlēs šosezon. Tādējādi pirms izbraukuma spēles Salaspilij bija astoņu vārtu handikaps.

Spēli labāk iesāka jēkabpilietes, kas sākumā pēc Valērijas Gerasimovas un Kristīnes Dzenītes gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā ar 2:0, taču salaspilietes drīz vien atbildēja ar četriem vārtiem pēc kārtas un panāca 4:2 savā labā. Laukuma saimnieces gan izlīdzināja rezultātu, taču puslaika turpinājumā pārliecinošāku sniegumu demonstrēja viešņas, kas puslaika gaitā saglabāja 2-4 vārtu pārsvaru, bet neilgi pirms puslaika beigām panāca pat +5. Pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 12:8 Salaspils labā.

Otrā puslaika sākumā pēc Anastasijas Agarkovas rezultatīvā metiena viešņas atjaunoja +5. 40.minūtē Jēkabpils spēja pietuvoties līdz divu vārtu attālumam (16:14), taču tuvāk salaspilietes savas oponentes nepielaida. Spēles galotni Salaspils sporta skola aizvadīja pietiekami pārliecinoši un spēlē uzvarēja ar 25:21. Divu spēļu summā salaspilietes triumfēja ar 62:50.

Tādējādi Salaspils handbolistes pirmoreiz kopš 2008.gada iekļuvušas četru labāko komandu pulkā. Pusfinālā salaspilietes sacentīsies ar Latvijas čempionēm Stopiņu NHK, bet otrā pusfināla pārī "REIR Dobele" sacentīsies ar Ludzas "Latgolu".

Latvijas čempionāts sievietēm. Ceturtdaļfināls
Jēkabpils SS – Salaspils SS 21:25 (8:12)
Jēkabpils: Dzenīte 11/2, Kaulakane 3, Meņģele 2, Lapsa 2, Krūmiņa 1, Damenauska 1, Gerasimova 1.
Salaspils: Salmane 6/2, Umjarova 6, Rudziša 4, Borisanova 3, Sirsniņa 3, Agarkova 3.
Divu spēļu summā: 62:50 Salaspils