SALASPILS HANDBOLA KOMANDĀM NEDAUDZ PIETRŪKST LĪDZ MEDAĻĀM ITĀLIJĀ

Starptautiskajā jauniešu handbola turnīrā "Interamnia World Cup", kas šogad norisinājās jau 46.reizi, piedalījās arī četras Salaspils sporta skolas komandas, no kurām trīs ieņēma vietas tuvu labāko trijniekā.

U-14 vecuma grupā jaunietēm Salaspils (treneri Inals Doguzovs un Marija Zaščerinska) astoņu komandu konkurencē savā grupā ieņēma ceturto vietu – uzvaras pār Polijas "Bialystock" (18:11), Dānijas "Virum Sorgenfri B" (18:16), Francijas "Jeunesse E.P." (25:6), tehniskās uzvaras 6:0 pār Itālijas "Torelli B" un Polijas "Spartakus", kā arī zaudējumi Dānijas "Gladsaxe HG A" (8:13) un Polijas "Karczew A" (13:14). Ar jau pieminēto "Karczew" salaspilietes izcīnīja vienādu punktu skaitu, taču ierindojās zemāk, jo piekāpās oponentēm savstarpējā spēlē. Ceturtdaļfinālā tādējādi nācās spēkoties ar otras grupas spēcīgāko komandu "Virum Sorgenfri A", piedzīvojot zaudējumu ar 12:22, kas galarezultātā deva dalītu piekto vietu.Jaunietēm U-16 vecuma grupā Salaspils sporta skolas handbolistes (trenere Jūlija Šamricka) ierindojās trešajā vietā sešu komandu konkurencē, gūstot panākumus pār Lietuvas "Panagurishe" (18:9), Francijas "Val Ognon" (11:8) un Polijas "Spartakus" (6:0, tehniskā uzvara), bet zaudējot divām Dānijas komandām "Team Ramsoe B" (5:10) un "Virum Sorgenfri A" (0:6, tehniskais zaudējums). Ceturtdaļfinālā Salaspilij pretī stājās Francijas "Lanester", kam tika zaudēts ar 9:21 un ieņemta dalītā 5.vieta.Puišiem U-16 vecuma grupā Salaspils jaunie handbolisti (treneris Nils Remess) līdzvērtīgās cīņās piekāpās Francijas "Lanester" (8:9) un Polijas "Siodemka" (14:17), kā arī zaudēja Bulgārijas "Lokomotiv" (15:23), tiekot tikai pie viena panākuma – tehniskā uzvara 6:0 pret Grieķijas "Kozanis". Ar to bija par man, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs un ieņemta dalīta 13.vieta.

Un visbeidzot, vistuvāk medaļām Salaspils bija vecuma grupā virs 18 gadiem vīriešiem, kur startēja VS Sports biedrības SALASPILS/MērnieksZM komanda. Vairākās vienības šajā vecuma kategorijā neieradās, tādējādi salaspiliešiem iegūstot trīs 6-0 tehniskās uzvaras, bet cīņa par vietu grupā ar 15:13 tika pārspēta Dānijas "Virum Sorgenfri". Pusfinālā pretī stājās cita Dānijas komanda "Hillerod Hangovers", kurai Salaspils handbolisti piekāpās ar 14:24. Cīņā par bronzu vēlreiz pretī stājās "Virum Sorgenfri", taču diemžēl atkārtoti to uzvarēt neizdevās – zaudējums ar 12:18 un ceturtā vieta.Ar visiem spēļu rezultātiem var iepazīties turnīra spēļu datu bāzē ŠEIT