SALASPILS HANDBOLISTĒM BRONZAS MEDAĻAS U-19 LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ!

SALASPILS HANDBOLISTĒM BRONZAS MEDAĻAS U-19 LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ! Aizvadītajā nedēļā, vēl pirms Lieldienu svētkiem, tika noskaidrotas Latvijas jaunatnes čempionāta uzvarētājas U-19 vecuma grupā meitenēm. Salaspils sporta skolas komanda izcīnīja BRONZAS medaļas! U-19 vecuma grupā uzvarētājas tika noskaidrotas divos sabraukumos, no kuriem pirmais notika Ludzā, bet otrais Jēkabpilī. Pēc pirmā posma līderes ar sešiem punktiem bija jēkabpilietes, bet tikai par diviem atpalika Tērvetes komanda. Tieši šo divu komandu cīņā noskaidrojās U-19 vecuma grupas uzvarētājas. Gan Jēkabpils, gan Tērvete turnīru noslēdza ar 10 punktiem, taču savstarpējās spēlēs nedaudz veiksmīgākas bija jēkabpilietes. Jēkabpilij zelta medaļas U-19 vecuma grupā, sudrabs Tērvetei, bet trešo vietu treneru Inala Doguzova un Jūlijas Šamrickas vadībā izcīnīja Salaspils sporta skola. Salaspilietes abos sabraukumos piekāpās Jēkabpilij un Tērvetei, bet spēja divreiz uzvarēt Ludzas novada sporta skolas komandu (19:17 un 15:9)! Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju pārliecinoši kļuva Tērvetes komandas pārstāve Dinija Purviņa, kur sešās spēlēs guva 52 vārtus, bet mūsu Inese Umjarova no Salaspils sporta skolas izcēlās ar 30 vārtu guvumiem! Divas salaspilietes tika iebalsotas simboliskajā izlasē, ko noteica visu treneru balsojums. Inesei Umjarovai tika labākās labās ārējās spēlētājas tituls, bet Jeļizaveta Žigalkina tika atzīta par labāko līnījnieci. Vietu sadalījums 1. Jēkabpils SS (10 punkti) 2. Tērvete (10) 3. Salaspils SS (4) 4. Ludzas NSS (0) Rezultatīvākās spēlētājas 1. Dinija Purviņa (Tērvete) 52 2. Inese Umjarova (Salaspils SS) 30 3. Gita Kaulakane (Jēkabpils SS) 21 4.-5. Liāna Misule (Tērvete) 15 4.-5. Lūcija Garda (Tērvete) 15 6. Ērika Sirsniņa (Salaspils SS) 14 7.-9. Asnate Egle (Tērvete) 13 7.-9 Lāsma Zagorska (Ludzas NSS) 13 7.-9. Simona Ārmane (Jēkabpils SS) 13 10. Linda Mičule (Ludzas NSS) 12 Simboliskā izlase: VĀRTSARDZE - Kintija Kokina (Tērvete) LĪNIJAS SPĒlĒTĀJĀ - Jeļizaveta Žigalkina (Salaspils SS) KREISĀ MALA - Gita Kaulakane (Jēkabpils SS) LABĀ MALA - Madara Jugāne (Jēkabpils SS) KREISĀ ĀRĒJĀ - Dinnija Purviņa (Tērvete) LABĀ ĀRĒJĀ - Inese Umjarova (Salaspils SS) SASPĒLES VADĪTĀJA - Simona Ārmane (Jēkabpils SS)