Salaspils handbolistes atbrauc no Kretingas ar medaļām!

Laika posmā no 21.oktobra līdz 23.oktobrim Salaspils sporta skolas MT-7 un MT-5 handbola grupu audzēknes bija devušās 
uz sacensībām Lietuvas pilsētā Kretingā, kas atrodas 10km no Palangas. 
Tur norisinājās ikgadējais, nu jau 15.starptautiskais handbola turnīrs "RADOS TAURES 2016", kurā piedalījās U-17 vecuma handbolistes.

Mūsu meiteņu komandā tikai viena spēlētāja bija 2000.g.dz., bet pārējās 2001. un 2002.g.dz., kas nozīmēja, ka nomināli Salaspils ir 2 gadus jaunāks par pretiniecēm no tādām pilsētām kā Pasvale, Paņevežis, Viļņa, Šauļi un Klaipēda. Tomēr tas neliedza salaspilietēm līdzvērtīgi cīnīties ar katru komandu un pat izcīnīt vērtīgos punktus, kas kopvērtējumā ļāva pakāpties uz turnīra goda pjedestāla 3.pozīciju.


Attēls: oficiāli apstiprinātā turnīra kopvērtējuma tabula ar visu spēļu rezultātiem.

 Pirmo spēli mūsu handbolistes aizvadīja ar Lietuvas Jaunatnes Olimpiādes uzvarētājām 2000.g vecumā un arī turpinājumā sacensību uzvarētājām - Klaipēda SC komandu. Piekāpāmies tikai -3 vārtus pašā spēles galotnē. Otrā spēle piektdienas vakarā bija ar Paņevežis KKSC pārstāvēm. Spraigs sākums, uzreiz izvirzāmies vadībā ar 5-6 vārtu pārsvaru un spējam to noturēt līdz fināla svilpei. Uzvara ar +3 vārtiem.
 Sestdienā, 22.oktobrī, no rīta mūs eksaminē mājinieces - Kretinga SM "RADA". Šoreiz augumā un masā daudz raženākas pretinieces bija noskaņotas uz uzvaru, bet ātrumā pārākas salaspilietes lieliski turējās pretī. Iznākumā - neizšķirts ar rezultātu 16:16. Atdodot daudz spēkus rīta spēlē, pēcpusdienā vairs nespējām izrādīt pretestību Pasvalis SM komandai un zaudējām 12:15.
 Svētdienas rītā, nezinot kā beigsies pārējie mači un kādās pozīcijās būs katra vienība kopvērtējuma tabulā, Salaspils sporta skolas komanda centās pārspēt Šauļus ar maksimāli iespējamo vārtu starpību. Tas, iespējams, būtu līdzējis turpinājumā. Rezultātā uzvara ar +11 (23:12) un noslēdzām turnīru godpilna 3.vietā.

 Komandā spēlēja: Veronika Balbārzda, Olivija Badajeva, Jeļizaveta Žigalkina, Darja Podkoritova, Ērika Sirsniņa, Amanda Andrejeva, Poļina Razumovska, Anna Kostjuka, Olesja Petrova, Arina Šarapova, Valērija Makšanova, Beāte Zaščinska, Margarita Bičeka un Margarita Kokurina.

 Komandas treneri - Inals Doguzovs un Jūlija Šamricka.

Par komandas labāko spēlētāju mūsu rindās šajā turnīrā tika atzīta - Veronika Balbārzda.


 
Apsveicam meitenes un viņu trenerus ar panākumu!