SALASPILS HANDBOLISTES NEGAIDĪTI PĀRLIECINOŠI DOBELĒ SAKAUJ VICELĪDERES

Negaidītu pārliecinošu sakāvi 7.februārī savā laukumā piedzīvoja Latvijas čempionāta handbolā "Virslīgā sievietēm" otrajā vietā esošās
Dobeles SS/REIR handbolistes, kas kapitulēja Salaspils sporta skolas ("Salaspils SS") komandai ar rezultātu 27:39.

Jāatgādina, ka šī bija trešā abu komandu savstarpējā spēle. Pirmajās divās pie panākumiem tika dobelnieces, uzvarot ar 33:28 un 37:25.

Mača sākumā triju vārtu pārsvaru ieguva salaspilietes (6:3), taču četri vārti pēc kārtas ļāva vadību pārņemt Dobeles komandai.
Vēlāk pēc Dinijas Purviņas gūtajiem vārtiem "Dobeles SS/REIR" panāca +3 (10:7), bet puslaika izskaņā Salaspilij izdevās pretinieces panākt
un puslaiku noslēgt jau savā labā – 17:16.

Veiksmīgas pirmās septiņas minūtes otrā puslaika sākumā ļāva salaspilietēm veikt izrāvienu 9:2 un panākt jau 26:18.
Lieliski spēlējot Renātei Salmanei, Dacei Potapovai un Lindai Borisanovai Salaspils pārsvars turpināja pieaugt un divarpus minūtes
līdz spēles beigām sasniedza jau 13 vārtus – 39:26.
Spēli salaspilietes uzvarēja ar 39:27.
Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 15 vārtu (!) guvumiem bija RENĀTE SALMANE.

Apsveicam mūsu meitenes ar lieliski aizvadīto spēli un uzvaru Dobelē !!!