Salaspils handbolistes pārved mājās kausus no turnīra "Dobele-2019"


5. un 6.aprīlī Dobeles sporta skola organizēja starptautisku handbola turnīru, kurā piedalijās 2003./2004. un 2005./2006.g.dz.jaunietes.  Salaspils startēja sacensībās abās vecuma grupās. Izņemot viešņas no Salaspils, dobēlnieki uzņēma vēl divas komandas no Vaiņodes un divas komandas no Lietuvas (Šauļu sporta ģimnāziju 2003./2004.vecuma grupā un Paņevežus 2005./2006.vecumā).

Katra komanda divās dienās aizvadīja pa 3 spēlēm apļa turnīra ietvaros.

Mūsu jaunākā komanda izcīnīja trīs pārliecinošās uzvaras, pārspējot Paņevežus ar 24:9, Dobeli ar 26:13 un Vaiņodi ar 27:6 un izcīnot galveno trofeju!
Komandā spēlēja: Marianna Dančevska, Ksenija Jemcova , Frīda un Vita Bindukas, Paula Alksne, Katrīna Kozloviča, Katrīna Strogova, Viktorija Petrova, Nora Krūmiņa, Alīna Šehlova, Veronika Bondarenko, Alīna Dansone. (Komandas treneri: Marija Zaščerinska un Inals Doguzovs).
Par labāko spēlētāju mūsu komandas sastāvā atzīta Marianna Doroškēviča.Vecāko meiteņu kategorijā salaspilietes piedzīvoja divus zaudējumus: 33:38 pret Šauļiem un 33:41 pret mājniecēm Dobeli, bet pārliecinoši apspēlēja Vaiņodes komandu 41:27, līdz ar to izcīnot 3.vietu.

Komandā spēlēja: Evija Mārtiņa, Darja Strogova, Jūlija Maksurova, Arina Šarapova, Aleksandra Ladnova, Diāna Kļimočkina, Viktorija Žagare, Valērija Makšanova, Anna Kostjuka un Darja Šavčenko. (Trenere - Jūlija Šamricka). 
Par komandas labāko spēlētāju turnīrā atzīta Jūlija Maksurova.

Apsveicam komandas ar zelta un bronzas kausiem!