Salaspils handbolistes sarūpē sensāciju

Iepriekšējā nedēļas nogalē (20.12. - 21.12.2014) Latvijas handbola čempionātā pieaugušajiem tika aizvadīts pa divām spēlēm gan vīriešu, gan sieviešu Virslīgā, un neiztika arī bez pārsteigumiem.

Par lielāko pārsteigumu parūpējās Jūlijas Šamrickas trenētā "Salaspils SS" komanda, kas izbraukumā apspēlēja Latvijas čempiones "Stopiņu NHK".

Pamatus uzvarai salaspilietes ielika jau pirmajā puslaikā, kad pakāpeniski atrāvās no stopiņietēm un puslaiku noslēdza jau ar 17:10 (jāatgādina, ka arī abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē Salaspils pēc puslaika bija vadībā ar 15:13, bet spēli tomēr zaudēja ar 23:31).

Otrajā puslaikā čempiones spēja pietuvoties līdz minimumam (20:21), tomēr salaspilietes teicami aizvadīja otrā puslaika pēdējās 12 minūtes, uzvarot tās ar 9:3 un triumfējot spēlē ar 30:23. Salaspilij trešā uzvara pēc kārtas, piektā šosezon un turnīra tabulā apsteigtas Latvijas čempiones, kuras pēc šīsdienas spēles noslīdējušas uz piekto vietu septiņu komandu konkurencē.

Stopiņu NHK – Salaspils SS 23:30 (10:17)
Stopiņi: Seržante 8, Sergejeva 5/2, Asare 4, Pozņaka 3, Poriete 2, Lazdiņa 1.
Salaspils: Agarkova 8/1, Salmane 7, Potapova 6/1, Borisanova 4, Umarjova 4, Šilova 1.