SALASPILS HANDBOLISTES UZVAR JAUNATNES ČEMPIONĀTA U-17 GRUPĀ

Aizvadītajā nedēļas nogalē Ludzā par pirmajām šīs sezonas Latvijas jaunatnes čempionāta uzvarētājām kļuva Salaspils sporta skolas handbolistes (treneris -  Inals Doguzovs), kuras uzvarēja U-17 vecuma grupā.


Jau ziņots, ka pēc pirmajiem diviem apļiem līderpozīcijās atradās Salaspils un Jēkabpils sporta skolu komandas, kas bija iekrājušas pa astoņiem punktiem. Abās savstarpējās spēlēs bija uzvarējušas jēkabpilietes, kas nozīmēja, ka vienāda punktu skaita gadījumā turnīra noslēgumā viņas ieņemtu augstāku pozīciju.

Tomēr pēdējā sabraukumā pārliecinošāko sniegumu nodemonstrēja Salaspils komanda, kas līdzīgās spēlēs pārspēja gan Jēkabpili (14:13), gan Skrīverus (10:7) un Ludzu (12:10), tādējādi nodrošinot uzvaru visā turnīrā. Deviņās spēlēs Salaspils iekrāja 14 punktus.

Jēkabpils noslēdzošajā posmā trijās spēlēs tika tikai pie viena panākuma, tomēr ar to bija pietiekami, lai kopvērtējumā nosargātu otro vietu. Jēkabpilietes izcīnīja desmit punktus, apsteidzot Ludzas novada sporta skolas komandu tikai par punktu.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva ludzāniete Juta Bindemane, kura deviņās spēlēs guva 43 vārtus, tostarp 17 no tiem – pēdējā posmā. Tas viņai ļāva apsteigt salaspilieti Ēriku Sirsniņu, kura iekrāja 39 vārtus. Tikai par vieniem vārtiem no Sirsniņas atpalika jēkabpiliete Jūlija Damenauska, kļūstot par trešo rezultatīvāko spēlētāju.

Vietu sadalījums
1. Salaspils SS (14 punkti)
2. Jēkabpils SS (10)
3. Ludzas NSS (9)
4. Skrīveri (3)

Rezultatīvākās spēlētājas
1. Bindemane Juta (Ludzas NSS) 43
2. Sirsniņa Ērika (Salaspils SS) 39
3. Damenauska Jūlija (Jēkabpils SS) 38
4. Prūse Patrīcija (Skrīveri) 29
5. Zālīte Patrīcija (Skrīveri) 25
6. Cibuļska Madara (Ludzas NSS) 22
7. Kaulakane Gita (Jēkabpils SS) 22
8. Balbārzda Veronika (Salaspils SS) 21
9. Kazāka Nellija (Skrīveri) 20
10. Razumovska Poļina (Salaspils SS) 18

Simboliskā izlase
Vārtsardze: Ivita Ikkerte (Skrīveri)
Kreisā malējā: Ērika Sirsniņa (Salaspils SS)
Kreisā ārējā: Madara Cibuļska (Ludzas NSS)
Saspēles vadītāja: Jeļizaveta Haindrava (Ludzas NSS)
Labā ārējā: Juta Bindemane (Ludzas NSS)
Labā malējā: Olīvija Badajeva (Salaspils SS)
Līnijas spēlētāja: Jūlija Damenauska (Jēkabpils SS)