Salaspils handbolisti izcīna medaļas EKEN CUP 2017

Jauniešu handbola turnīrs "EKEN CUP 2017" tradicionāli tiek aizvadīts uz zāliena pārklājuma stadiona laukumos, kas ļauj visām komandām izbaudīt spēles svaigā gaisā.
Šogad turnīrs norisinājās 19 vecuma kategorijās gan jauniešiem, gan pieaugušo komandām, un tajā piedalījās 446 komandas no 5 valstīm.

2005.gadu dzimšanas vecuma grupā zēniem startēja arī Salaspils sporta skolas komanda treneres Lindas Brikmanes vadībā.Pirmajā dienā zēni aizvadīja trīs apakšgrupu spēles, visās izcīnot pārliecinošas uzvaras pār zviedru komandām: Skuru IK 2 uzvarēta ar 13:10, Sannadals SK ar 15:6 un ARSTA AIK HF Karrtopt ar 14:10.

Otrajā dienā zēni iesāka play-off stadiju, kur aizvadīja vēl trīs spēles, izcīnot uzvaru pār zviedriem Vallentuna HK ar 15:10, nospēlējot neizšķirts ar Dobeles SS komandu no Latvijas 8:8 un piekāpjoties igauņiem HC Tallas ar 8:13, tādējādi ierindojoties 2.vietā grupā un kvalificējoties finālam, kuru aizvadīja 19.jūnija rītā, tiekoties ar Somijas komandu Dicken Rod.

Izšķirošā finālspēle pirmdienas rītā pret somiem izvērtās ļoti saspringta un visu spēles laiku ritēja punkts punktā. Pēdējās sekundēs pretinieki spēja iemest izšķirošos vārtus un svinēt uzvaru ar minimālu pārsvaru pār mūsu puišiem (10:11). Tomēr bēdas sejās izkliedēja turnīra organizatoru sarūpētās medaļas un balvas.

Salaspils sporta skolas komandā startēja: Ernests Gailītis, Ričards Jānis Liepiņš, Justs Vidzis, Mareks Straškevics, Matīss Strautnieks, Kristiāns Strautnieks, Raivo Ozols, Rainers Gailums, Huga Gūtmanis, Mārcis Karašovs, Reinis Krēsliņš, Krists Vidzis, Enriko Patriks Milss.

Apsveicām puišus, viņu vecākus un treneri Lindu ar lielisku sasniegumu turnīrā!