Salaspils handbolisti izcīna sudraba medaļas starptautiskajā turnīrā " Panevezys Taure 2019"!


14.-15.septembrī Paņevežos, Lietuvā norisinājās handbola turnīrs, kur piedalījās stiprākās Baltijas handbola komandas , kopumā turnīrā startēja 45 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas. No Salaspils sporta skolas šajā turnīrā startēja 3 komandas.
U-15 zēni izcīnīja 4 uzvaras visās apakšgrupas spēlēs ( pret Pērnavu, Kauņas raj SM, Viļņas SM Tauras, Polvu SK), finālā diemžēl piekāpjoties Lietuvas čempioniem Panevezys komandai ar rezultātu 9:14. Līdz ar to izcīnīta augstā 2.vieta un sudraba medaļas ! Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts RIČARDS JĀNIS LIEPIŅŠ.
Veiksmīgs turnīrs izdevās arī 2007.g.zēnu komandai, kas izcīnīja 4.vietu, finālā par 3.vietu piekāpjoties spēcīgajai Pērnavas komandai ar rezultātu 6:13. Pirms tam apakšgrupas spēlēs izcīnītas 3 uzvaras( pret Šauļu SC Dubysa, Kauņas Tauras,Paņevežas KKSC) un piedzīvots 1 zaudējums turnīra uzvarētājiem - Dobeles komandai. Par labāko spēlētāju Salaspils komandā tika atzīts EDVARTS ERNESTS PURVIŅŠ.
2005.g. meiteņu komanda turnīrā izcīnīja 5.vietu,vinnējot Paņevežas KKSC ar rezultātu 15:9, pirms tam apakšgrupā izcīnot 2 uzvaras( pret Skrīveriem un Viļnas SM Tauras 1) un piedzīvojot 2 zaudējumus ( pret Kauņas raj.SM, Druskininki SC). Par labāko spēlētāju Salaspils komandā tika apbalvota VITA BINDUKA.
Turpinam tālāk gatavoties Latvijas jaunatnes handbola čempionāta pirmajiem posmiem