Salaspils mini handbola festivālā startē 24 komandas!


14.oktobrī Salaspils Sporta namā norisinājās mini handbola festivāls, kuru ik gadu tradicionāli rudenī organizē Salaspils sporta skola.
Turnīrā piedalījās dalībnieki no Salaspils SS, Ogres NSC, HK klubs Ogre, Auces, Skrīveriem, Rīgas Franču liceja, Olaines 2.vidusskolas, Jēkabpils SS un Vangažu vidusskolas. 
Salaspils Sporta skolu pārstāvēja 7 komandas trīs treneru vadībā gandrīz visās vecuma grupās. Kopā startēja 18 zēnu un 6 meiteņu komandas. Turnīrs norisinājās piecās vecuma grupās atsevišķi zēniem un meitenēm:
- 2008. gadā dzimušie zēni un meitenes (U-10) 
- 2009. gadā dzimušie zēni un meitenes (U-9) 
- 2010. gadā dzimušie zēni (U-8) 

 Viskuplākajā skaitā tika pārstāvētas 2009. gadā dzimušo un jaunāku zēnu grupa - veselas 8 komandas! 2009. un 2010.g.dz.vecuma kategorijās startēja pa 5 zēnu komandām. Bet meitenēm vecākajā grupā 2008.g.dz. bija pieteikušās 6 komandas, bet jaunākajā 2009.g.dz. - 2 vienības. 

Salaspils sporta skolas komandas lieliski aizvadīja turnīru:
2008.g.zēniem Salaspils SS 1 ierindojās 2.vietā, bet Salaspils SS 2 ieņēma 4.vietu.
2009.g.zēniem Salaspils SS abas komandas ieguva 2. un 3.vietu.
Savukārt meitenēm Salaspils komandas ierindojās 1., 4. un 6.vietā!
Ar precīzākiem spēļu rezultātiem un visu vecumu turnīra tabulām var iepazīties www.salaspilssportaskola.lv sadaļā "Rezultāti".

Visi pasakuma dalībnieki, neskatoties uz rezultātiem, tika apbalvoti ar piemiņas medaļu, balviņu un nelieliem saldumu našķiem, lai papildinātu spēkus un aktīvi atbalstīt tribīnēs pieaugušos handbolistus. Rīgas handbola klubs Celtnieks piedāvāja bērniem lielisku iespēju - bezmaksas noskatīties EHF Izaicinājuma kausa spēli pret Izraēlas klubu "Holom Yuvalim", kas norisinājās Salaspils sporta namā plkst.18:00! Daudziem berniem tā bija pirmā pieredze dzīvē - redzēt lielo handbolu klātienē!

Šajā gadā ir plānoti vēl 2 mini handbola turnīri:  23.11. Dobele, Dobeles sporta centrs (Latvijas skolu 72. spartakiāde) un 27.12. Rīga, Elektrum Olimpiskajā centrā. 

Organizatori izsaka lielu pateicību Salaspils sporta skolai, Salaspils sporta namam, visiem treneriem un viņu komandām!