Salaspils mini handbolisti spēlē Valentīndienas turnīrā

Mīlestības svētku nedēļā 1. līgas komandas "Salaspils/MērnieksZM" handbolisti ("VS SPORTS" biedrība) organizēja mini handbola turnīru "Valentīndiena 2018", kurā startēja bērni divās vecuma grupās - 2006./07. un 2008./09. g.dz. meitenēm un zēniem atsevišķi. 

Turnīrā piedalījās kopumā 23 komandas jeb 157 jaunie mini handbolisti, kas aizvadīja 57 spēles. Salaspils sporta skola bija pārstāvēta ar veselām 9 komandām visās vecuma un dzimuma grupās!

Lielākais komandu skaits bija 2006./07.g.dz. meitenēm - kopā 9 komandas. Un četras - Salaspils sporta skolas meitenes. Visveiksmīgāk turnīru aizvadījusi Salaspils SS 3 komanda (treneris I.Doguzovs), kas spēja izcīnīt augsto 3.vietu. Slaspils SS 4 - 6.vietā, bet Salaspils SS 1 un 2 komandas 8. un 9.vietā attiecīgi.

Jaunāko meiteņu grupā Salaspils SS 1 komanda piekāpās Jēkabpils SS 1 vienaudzēm, bet apspēlēja pārējās divas komandas, ierindojoties 2.vietā. Salaspils SS 2 - 4.vietā.

Zēniem šis turnīrs nebija no veiksmīgākajiem. Apakšgrupu spēlēs 2006./07.g.dz. vecumā abas mūsu komandas ierindojās pēdējās vietās, kas liedza pacīnīties par augstām pozīcijām (5. un 6.vieta). Savukārt jaunākie zēni 2008./09 ierindojās dalīja ar Ogres NSC 1 komandu punktus uz pusēm un ierindojās 3.vietā.

VIETU SADALĪJUMS 

ZĒNI 2006./2007. 
1.vieta - Dobeles SS
2.vieta - Tērvete 
3.vieta - Ogres NSC 2 
4.vieta - Ogres NSC 1 
5.vieta - Salaspils SS 1 
6.vieta - Salaspils SS 2 

ZĒNI 2008./2009. 
1.vietā - Dobeles SS 
2.vietā - Ogres NSC 2 
3.vietā (dalītā) - Ogres NSC 1 un Salaspils SS (komandā spēlēja - Justs Vidzis, Edvarts Ernests Andrejsons, Alekss Fiļimonovs, Kristaps Tripāns, Ralfs Jānis Brokāns, Edvarts Kristiāns Kozlovs, treneris - Niks Remess)

MEITENES 2006./2007. 
1.vietā - Dobeles SS 2 
2.vietā - Olaine 
3.vietā - Salaspils SS 3 (komandā spēlēja - Nikola Jakuboviča, Nikola Korneiceva, Jeļena Bogačenkova, Sofija Bruja, Darja Morozova, Estere Gailīte, Evelīna Zvaigzne, treneris - Inals Doguzovs)
4.vietā - Dobeles SS 1 
5.vietā - Dobeles SS 3 
6.vietā - Salaspils SS 4 
7.vietā - Jēkabpils SS 
8.vietā - Salaspils SS 1 
9.vietā - Salaspils SS 2 

MEITENES 2008./2009. 
1.vietā - Jēkabpils SS 1 
2.vietā - Salaspils SS 1 (komandā spēlēja - Anna Prokopjeva, Sofija Borilo, Margarita Duceva, Viktorija Terehova, Darja Krasovksa, Veronika Plotnikova, treneris - Inals Doguzovs)
3.vietā - Jēkabpils SS 2 
4.vietā - Salaspils SS 2

Visi turnīra dalībnieki tika apbalvoti ar piemiņas medaļām un salduma balvām. Pasākuma organizatori izsaka lielu pateicību Salaspils sporta namam par viesmīlību, Salaspils novada domei par turnīra finansiālo atbalstu, kā arī Salaspils sporta skolas handbola nodaļas audzēkņiem par palīdzību turnīra tiesāšanā. Tāpat organizatori izsaka pateicību par dalību turnīrā Dobeles un Jēkabpils sporta skolām, Ogres novada sporta centram, Olainei un Tērvetei, kā arī Salaspils sporta skolas handbola nodaļas jaunākajiem audzēkņiem un viņu vecākiem.

Apsveicam visus mūsu mini handbolistus ar veiksmīgu startu turnīrā!