Salaspils minihandbolisti - čempioni!


  Marta vidū, pavasara skolēnu brīvlaika pirmajā dienā - 2016.gada 14.martā - norisinājās mini handbola turnīrs Jēkabpilī. Šajās sacensībās startēja kopumā 22 komandas no dažādiem Latvijas novadiem, to starpā - četras komandas no Salaspils sporta skolas. Turnīrs bija paredzēts četrām vecuma grupām: 2004.g.dz. meitenes, 2004./2005.g.dz. zēniem, 2005.g.dz. meitenēm un 2006.g.dz. zēniem.
 2004.gada dzimušo meiteņu grupā komandas izspēlēja apļa turnīru. Pārliecinoši labākās šeit izrādījās mājnieces - jēkabpilietes. Otro vietu ieguva mūsu meitenes treneres Lindas Brikmanes vadībā. Viņas uzvarēja Skrīveri komandu (10:5) un šoreiz pārliecinoši apspēlēja trenera Inala Doguzova meitenes ar 12:6 rezultātu. Sudraba medaļas ieguva: Iveta Rudzīte, Alīna Dansone, Viktorija Petrova un Alīna Zarakovska. Otrā Salaspils komanda ierindojās uzreiz aiz pjedestāla (4.vietā). 2004./2005.gada zēniem 6.vieta vienaudžu starpā un vērtīga pieredze aizvadītajās piecās spēlēs. Savukārt 2006.gada zēniem treneres Jūlijas Šamrickas vadībā uzvaras visās spēlēs (13:7 pret Ogres NSC, 6:1 pret Skrīveri 1, 7:6 pret Skrīveri 2, 10:1 pret Vangažu komandu) un pārliecinoši izcīnītā 1.vieta, zalta medaļas un turnīra čempionu kauss. Komandā startēja: Ņikita Skvorcovs, Klims Simanovičs, Andrejs Kopilovs un Stepans Čornijs.
  Apsveicam handbolistus un viņu treneres ar labiem panākumiem un novēlam uzvaras arī turpmāk.