Salaspils novada 2015./2016.mācību gada SKOLU SPORTA LAUREĀTS!

Aprīlī Salaspils sporta skola izsludināja konkursu "Salaspils novada 2015./2016.mācību gada Skolu sporta laureāts", kura ietvaros tika noskaidroti novada labākie skolu sportā un veiksmīgākie jaunatnes sportisti vecumā līdz 16 gadiem. Vērtēšanas komisija 11.maijā čakli izskatīja visu pretendentu iesūtītos pieteikumus un sazinājās ar visiem uzvarētājiem. Svinīgā apbalvošanas ceremonija norisinājās 24.maijā plkst. 14:00 Salaspils kultūras namā "Rīgava".


Pasākuma ievadā sporta laureātus uzrunāja Salaspils sporta skolas direktore Anita Trumpe, izsakot pateicības vārdus par lieliskiem sasniegumiem aizvadītajā gadā gan jauniešiem, gan viņu pedagogiem. Turpinājumā sveiciena vārdus teica Salaspils novada domes priekšsēdētāja vietniece sporta jautājumos Malda Caune, kas arī pasniedza balvas katram konkursantam.
 
 Starpnovadu skolu sporta sacensībās lieliskus rezultātus demonstrēja abu skolu - Salaspils 1.vidusskolas un Salaspils 2.vidusskolas - jaunie sportisti. 

Par 2015./2016.mācību gada SKOLU SPORTA LAUREĀTIEM tika pasludināti:
  1. Emīls Petrovskis (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā (BASKETBOLS)
  2. Krišjānis Āboltiņš (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā un "Oranžajā bumbā" (BASKETBOLS)
  3. Kristiāns Armanovs (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā un "Oranžajā bumbā" (BASKETBOLS)
  4. Bruno Berķis (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā (BASKETBOLS)
  5. Toms Dobriks (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā (BASKETBOLS)
  6. Gustavs Stirāns (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā (BASKETBOLS)
  7. Emīls Gelašs (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā (BASKETBOLS)
  8. Ričards Pinkulis (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā un "Oranžajā bumbā" (BASKETBOLS)
  9. Kristiāns Pastors (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā un "Oranžajā bumbā" (BASKETBOLS)
  10. Alekss Narkēvičs (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā minibasketbolā (BASKETBOLS)
  11. Pēteris Pinnis (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā "Oranžajā bumbā" (BASKETBOLS)
  12. Mārtiņš Zuments (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā "Oranžajā bumbā" un Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  13. Ritvars Vaivods (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā "Oranžajā bumbā" un Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  14. Lūkass Ulmanis (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā "Oranžajā" bumbā" un 3.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  15. Krišs Mazurs (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā "Oranžajā bumbā" (BASKETBOLS)
  16. Artis Brokāns (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā "Oranžajā bumbā" (BASKETBOLS)
  17. Kristiāns Pastors (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Zemgales reģiona finālā "Oranžajā bumbā" (BASKETBOLS)
  18. Sindija Siliņa (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā un Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  19. Darja Strogova (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  20. Poļina Pestune (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  21. Viktorija Aleksejeva (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  22. Nadežda Bogačenkova (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  23. Liene Priedīte (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  24. Veronika Bondarenko (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā un Latvijas Skolēnu 69.Spartikiādē minihandbolā 
  25. Aleksandra Korovaikova (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā un Latvijas Skolēnu 69.Spartikiādē minihandbolā 
  26. Alise Ignatjeva (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  27. Emīls Skujenieks (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  28. Matīss Strautnieks (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā un 3.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  29. Kristiāns Strautnieks (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā un 3.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  30. Niks Edgars Austrums (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  31. Mareks Straškevics (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā
  32. Raivo Ozols (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta Starpnovadu sacensībās tautas bumbā un 3.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  33. Mārcis Karašovs (Salaspils 1.vidusskola) - 3.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  34. Huga Gūtmanis (Salaspils 1.vidusskola) - 3.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  35. Krists Vidzis (Salaspils 1.vidusskola) - 3.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  36. Ernests Gailītis (Salaspils 1.vidusskolā) - 3.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  37. Alīna Dansone (Salaspils 1.vidusskola) - 2.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  38. Viktorija Petrova (Salaspils 1.vidusskola) - 2.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  39. Laima Belova (Salaspils 1.vidusskola) - 2.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  40. Iveta Rudzīte (Salaspils 1.vidusskola) - 2.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  41. Amanda Briede (Salaspils 1.vidusskola) - 2.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  42. Ksenija Jemcova (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  43. Valērija Seržanova (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  44. Jūlija Bičeka (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta Latvijas Skolēnu 69.Spartakiādē minihandbolā
  45. Marija Grunenko (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta augstlēkšanā Starpnovadu sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss"
  46. Vladislavs Magdisjuks (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta augstlēkšanā Starpnovadu sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss"
  47. Ēriks Vareiko (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta lodes grūšanā Starpnovadu sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss"
  48. Ēriks Solovjovs (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta 400m skrējienā Starpnovadu sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss"
  49. Marija Šukalo (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta 4x100m stafetē un 800m skrējienā Starpnovadu sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss"
  50. Vlada Pokšane (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta 4x100m stafetē, 100m un 400m skrējienā Starpnovadu sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss"
  51. Olga Timofejeva (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta 4x100m stafetē Starpnovadu sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss"
  52. Anna Kovaļonoka (Salaspils 2.vidusskola) - 1.vieta 4x100m stafetē Starpnovadu sacensībās "Jauno vieglatlētu kauss"
  53. Māris Birziņš (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta 4x100m stafetē, augstlēkšanā un šķēpmešanā Starpnovadu vieglatlētikas sacensībās "Vidusskolu kauss"
  54. Gregors Matīss (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta 4x100m stafetē, 110m/b skrējienā un tāllēkšanā Starpnovadu vieglatlētikas sacensībās "Vidusskolu kauss"
  55. Diāna Pokšāne (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta šķēpmešanā Starpnovadu vieglatlētikas sacensībās "Vidusskolu kauss"
  56. Mārtiņš Rencis (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta 4x100m stafetē, 1500m skrējienā Starpnovadu vieglatlētikas sacensībās "Vidusskolu kauss"
  57. Arvīds Žanis Orlovskis (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta lodes grūšanā un 400m skrējienā vieglatlētikas sacensībās "Vidusskolu kauss"
  58. Emīls Elksnītis (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta  4x100m stafetē vieglatlētikas sacensībās "Vidusskolu kauss"
  59. Digna Maldere (Salaspils 1.vidusskola) - 1.vieta tāllēkšanā vieglatlētikas sacensībās "Vidusskolu kauss"

Augstu sasniegumu sportā apbalvojumus un Salaspils novada domes priekšsēdētāja Raimonda Čudara piešķirtos pateicības rakstus ir saņēmuši arī daudzie talantīgie jauniešu sportisti vecumā līdz 16 gadiem.

Par 2015./2016.mācību gada AUGSTO SASNIEGUMU SPORTA LAUREĀTIEM tika pasludināti:
  1. Arvīds Žanis Orlovskis - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā frisbijā
  2. Helēna Orlovska - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā frisbijā
  3. Emīls Elksnītis - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā fribijā
  4. Digna Maldere - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā frisbijā
  5. Elizabete Putniņa - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā frisbijā
  6. Gregors Matīss - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā frisbijā
  7. Violeta Latiņina - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā frisbijā
  8. Imants Ilgažs - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā frisbijā
  9. Odrija Gabriella Mille - 2.vieta VII starptautiskajā mākslas vingrošanas turnīrā "Baltijas zieds 2016"
  10. Alise Evelīna Toča - 1.vieta V starptautiskajā Senseja Oļega Kalužanaja piemiņas turnīrā Igaunijā Latvijas izlases komandas sastāvā, 2.vieta Latvijas Džosui karatē čempionātā
  11. Edgars Andriksons - 1.vieta Latvijas Džosui karatē čempionātā, 1.vieta Rīgas Džosui karatē, kata un kumitē čempionātā, 1.vieta Lietuvas un Igaunijas Kyokushin Kay karatē čempionātos, 1.vieta Japānas Džosui karatē čempionātā, dalība Eirāzijas Džosui karatē čempionātā, 2.vieta Pasaules Džosui čempionātā
  12. Ēriks Vareiko - 5.vieta lodesgrūšanā U-16 Latvijas vieglatlētikas čempionātā 2015
  13. Aksels Blanks - 1.vieta 5,27km Salaspils pusmaratonā 2015, 4.vieta Rīgas Jaunatnes čempionātā vieglatlētikā, 4.vieta 600m U-16 Latvijas Jaunatnes čempionātā vieglatlētikā, 5.vieta 1000m U-16 Latvijas Jaunatnes čempionātā vieglatlētikā
  14. Renārs Rozenfelds - 4.vieta 1km skrējienā U-8 Latvijas čempionātā krosā
  15. Makars Korotkovs - 1.vieta vesera mešanā U-16 Latvijas Ziemas čempionātā 2016
  16. Ņikita Bogdanovs - 4.vieta vesera mešanā U-16 Latvijas Ziemas čempionātā 2016
  17. Markuss Ozols - 1.vieta 1000m skrējienā U-14 Latvijas Jaunatnes čempionātā vieglatlētikā
  18. Olivija Badajeva - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  19. Amanda Andrejeva - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  20. Jeļizaveta Žigalkina - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  21. Veronika Balbārzda - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  22. Ērika Sirsniņa - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  23. Darja Podkoritova - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  24. Nikola Žilde - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  25. Anna Kostjuka - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  26. Anastasija Larionova - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  27. Irina Prokuņina - 1.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2001.g.dz.
  28. Olesja Petrova - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  29. Anastasija Blaževiča - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  30. Arina Šarapova - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  31. Linda Vēvere - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  32. Margarita Bičeka - 3.vieta Latvija Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  33. Aļona Astašova - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  34. Valērija Makšanova - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  35. Viktorija Žagare - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  36. Elizabete Kirilova - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  37. Linda Briede - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  38. Madara Andriksone - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  39. Ieva Stukle - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  40. Aija Krodzeniece - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  41. Poļina Razumovska - 3.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2002.g.dz.
  42. Sindija Siliņa - 2.vieta Latvijas Jauantnes čempionātā handbolā 2004.g.dz., 3.vieta "Tallinn Handball Cup 2015"
  43. Darja Strogova - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz., 3.vieta "Tallinn Handball Cup 2015"
  44. Veronika Bondarenko - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz., 3.vieta "Tallinn Handball Cup 2015"
  45. Nadežda Bogačenkova - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz., 3.vieta "Tallinn Handball Cup 2015"
  46. Katrīna Strogova - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz., 3.vieta "Tallinn Handball Cup 2015"
  47. Elīza Ance Zelča - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz., 3.vieta "Tallinn Handball Cup 2015"
  48. Viktorija Petrova - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz., 3.vieta "Tallinn Handball Cup 2015"
  49. Aleksandra Korovaikova - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz.
  50. Jūlija Bičeka - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz.
  51. Iveta Rudzīte - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čcempionātā handbolā 2004.g.dz.
  52. Alīna Dansone - 2.vieta Latvijas Jaunatnes čempionātā handbolā 2004.g.dz.
  53. Krists Vidzis - 3.vieta Starptautiskajā mini handbola turnīrā "Ziemassvētku kauss 2015"
  54. Ernests Gailums - 3.vieta starptautiskajā mini handbola turnīrā "Ziemassvētku kauss 2015"
  55. Raivo Ozols - 3.vieta starptautiskajā mini handbola turnīrā "Ziemassvētku kauss 2015"
  56. Mareks Straškevics - 3.vieta starptautiskajā mini handbola turnīrā "Ziemassvētku kauss 2015"
  57. Rainers Gailums - 3.vieta starptautiskajā mini handbola turnīrā "Ziemassvētku kauss 2015"
  58. Matīss Strautnieks - 3.vieta starptautiskajā mini handbola turnīrā "Ziemassvētku kauss 2015"
  59. Kristiāns Strautnieks - 3.vieta starptautiskajā mini handbola turnīrā "Ziemassvētku kauss 2015"
  60. Maksims Lavrentiks - 3.vieta starptautiskajā mini handbola turnīrā "Ziemassvētku kauss 2015"

Pateicības rakstus par lielisku darbu sporta pedagoģijas jomā saņēma arī Salaspils vidusskolu sporta skolotāji un treneri, kuru audzēkņi uzrādīja laureāta titula cienīgus rezultātus šajā mācību gada ietvaros. Apbalvoti tika pedagogi: Gunita Šale, Ināra Znūtiņa, Valdis Razumovskis, Valda Kublicka, Oskars Laurens, Agita Grigorjeva, Ilze Čudare, Inga Grima, Guna Bessarabe, Inals Doguzovs, Jūlija Šamricka, Linda Brikmane, Vitālijs Berezņevs, Irina Zambžicka, Igors Sokolovs un Aigars Feteris.

Salaspils sporta skola sirsnīgi sveic visus konkursantus un viņu skolotājus un trenerus, kā arī izsaka pateicību kultūras nama "Rīgava" ilggadējam direktoram - Ē.Miķelsona kungam par atbalstu pasākuma norisē. Un vēlreiz skaļie aplausi Škutāna deju skolai un Dmitrijam Bubinam par jaukajiem priekšnesumiem 24.maija apbalvošanas ceremonijas ietvaros. Paldies!

PILNA FOTOGALERIJA pieejama ŠEIT